Apteczka motocyklowa MotoRat - Adventure+ - wersja na lewą nogę - torba biodrowa, nerka

Po wielomiesięcznej przerwie, którą poświęciliśmy na opracowanie nowej, odświeżonej Apteczki MotoRat oraz odnalezienie wykonawcy, który spełni nasze wysokie wymagania wreszcie jest! Do oferty wraca nasza Apteczka w wersji torby udowej, która wyewoluowała w wyjątkowy produkt przydatny dla każdego świadomego motocyklisty, ale także dla osób aktywnych - rowerzystów, fanów górskich przechadzek czy turystów! Przedstawiamy Apteczkę Motocyklową MotoRat Adventure+! Zaprojektowali ją ratownicy i motocykliści z wieloletnim stażem, wykorzystując swoje doświadczenie i własne potrzeby.

Dostępność: Dostępny

Dostawa: 48 godzin

Cena: 299,00

Ilość sztuk: -+

Opis produktu

 

Po wielomiesięcznej przerwie, którą poświęciliśmy na opracowanie nowej, odświeżonej Apteczki MotoRat oraz odnalezienie wykonawcy, który spełni nasze wysokie wymagania wreszcie jest! Do oferty wraca nasza Apteczka w wersji torby udowej, która wyewoluowała w wyjątkowy produkt przydatny dla każdego świadomego motocyklisty, ale także dla osób aktywnych - rowerzystów, fanów górskich przechadzek czy turystów! Przedstawiamy Apteczkę Motocyklową MotoRat Adventure+! Zaprojektowali ją ratownicy i motocykliści z wieloletnim stażem, wykorzystując swoje doświadczenie i własne potrzeby. 

 

Uwaga! W ofercie występują dwa rodzaje apteczek biodrowych MotoRat - Adventure i Adventure+, które różnią się materiałem. Pierwsza z nich wykonana jest z impregnowanego poliestru w zupełności wystarczającego do okazjonalnego wykorzystania, na przykład w trakcie weekendowych wypadów. Druga wersja jest wykonana z solidniejszego materiału, do intensywniejszego, codziennego wykorzystania. 

 

 

Obie wersje dostępne są w wersji na lewą nogę i prawą nogę. Różnią się punktem mocowania klamer na taśmie pasowej i udowej.

 

W TEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE WERSJĘ ADVENTURE+ W WERSJI NA LEWĄ NOGĘ. 

 

Apteczka Motorat Adventure+ to nie tylko wielofunkcyjna saszetka na portfel, telefon, dokumenty i inne akcesoria, ale przede wszystkim pełnowymiarowa apteczka. Jej konstrukcja pozwala nosić ją na trzy sposoby: jako torbę biodrową lub torbę udową (w trakcie jazdy motocyklem, ale także w trakcie spacerów) oraz jako torba na ramię (np. w trakcie zwiedzania). 

 

Składa się z dwóch komór. Komora górna to tzw. cargo, które bez problemu mieści telefon, portfel i inne drobiazgi, a także ma wydzieloną dodatkową kieszonkę zamykaną na zamek, w której schować można na przykład klucze, dokumenty czy inne drobne przedmioty. Dodatkowo zainstalowaliśmy w niej karabinek z tworzywa, dzięki czemu bez problemu można przypiąć do niego klucze z motocykla czy samochodu i szybko odnaleźć je wracając na przykład ze zwiedzania.

 

 

Druga komora to przestrzeń na pełnowymiarową apteczkę, która składa się z pięciu komór na rozwijanej taśmie, na opatrunki, rękawiczki jednorazowe, bandaże czy nożyczki ratownicze. Wszystkie pokryte są siatką, dzięki której bez trudu zidentyfikować można zawartość poszczególnych komór i zamykane są mocnym zamkiem. Dodatkowo pod górną komorą znajduje się przestrzeń przelotowa na przykład na koc ratowniczy.

 

Uwaga! Apteczkę wyposażamy we wkład medyczny przygotowany przez niemiecką firmę Leina - Werke GmbH zgodnie z normą DIN 13167 obowiązującą w całej Unii Europejskiej. W zestawie znajduje się:plaster samoprzylepny w rolce 5 m x 2,5 cm (DIN 13019-A), zestaw plastrów (DIN 13019-E), opatrunek indywidualny M (DIN 13151-M), opatrunek indywidualny G (DIN 13151-G), koc ratunkowy 210 cm x 160 cm, chusta opatrunkowa 60 cm x 80 cm (DIN 13152-A), nożyczki 14,5 cm (DIN 58279-A), rękawice jednorazowe winylowe (DIN EN 455-1/-2), 2 x chusteczka nasączona, instrukcja pierwszej pomocy wraz z wykazem telefonów alarmowych oraz  spis zawartości apteczki z oznaczeniem producenta i importera. Co więcej dołączamy do zestawu  kolejny nasz autorski projekt! To pokrowiec na kask z trójkątem odblaskowym, czyli jedyne rozwiązanie pozwalające każdemu motocykliście bezpiecznie zabezpieczyć miejsce wypadku czy awarii motocykla. Wszak wystarczy jedynie… nałożyć go na kask i ustawić w widocznym miejscu. Produkt wykonany jest z elastycznej siatki w kolorach 'fluorescent' (fluoroscencyjny), orange (intensywna pomarańcza), yellow (wyraźna żółć), green ('odblaskowa' zieleń) oraz pink (charakterystyczny róż). Folia odblaskowa naniesiona jest techniką termotransferu, która zapewnia intensywne odbicie nawet niewielkiej ilości światła.

 

Wróćmy jednak do samej apteczki MotoRat Adventure+. Prócz dwóch opisanych powyżej komór, nasza apteczka posiada szereg nowych udogodnień. Na froncie górnej komory przymocowaliśmy dwa rzędy elastycznej taśmy do przypięcia drobnych przedmiotów, na przykład multitoola, zapalniczki czy latarki. 

Dodatkowo na obu bokach przygotowaliśmy dwie kieszenie z siatki wykończone elastyczną gumką do włożenia innych przedmiotów - na przykład noża, lightsticków czy długopisu. 

 

Wreszcie z tyłu przygotowaliśmy dodatkową kieszeń na podłużne, płaskie przedmioty, na przykład mapę. Dodatkowe otwory pozwalają na schowanie dolnej taśmy udowej i wykorzystywania apteczki jako tzw. “nerka'.

 

Apteczkę wykończyliśmy odblaskową lamówką, która widoczna jest nawet przy szczątkowym świetle odbitym. Zamki to specjalna, bryzgoszczelna konstrukcja, która podwyższa odporność na wilgoć. Tylną ściankę wzmocniono pianką poliuretanową o grubości 0,5 mm, usztywniającą konstrukcję. Na zewnętrznej stronie górnej komory pojawił się haft z logiem naszej firmy, a na dolnej komorze - z oznaczeniem jej przeznaczenia - czyli jako apteczki. 

 

Całkowity wymiar apteczki to 25/16/5 -7 cm. Oferujemy rok gwarancji na produkt. 

Po spakowaniu zajmuje bardzo mało miejsce, wielorazowego użytku - można prać przy użyciu delikatnej chemii. Nie zalecamy wirowania, a suszyć powinno się na wolnym powietrzu, po otwarciu wszystkich komór. .

 

Nasz produkt znajduje zastosowanie nie tylko wśród motocyklistów, ale u każdej osoby aktywnie spędzających czas, lub uprawiającej sport, niezależnie od formy i intensywności.

 

UWAGA! Kursanci MotoRat oraz uczestnicy Warsztatów Śmiercioodporni otrzymują od nas specjalny rabat! Prosimy o kontakt z biurem w celu uzyskania szczegółów. 

 

Zdjęcia mają charakter ilustracyjny. W zestaw nie wchodzą akcesoria takie jak multitool, latarka, zapalniczka, lightsticki.

 

 

Od motocyklistów, dla motocyklistów

 

Produkty, które znajdują się w sklepie naszej Szkoły Nauki Jazdy MotoRat, to wynik współpracy ludzi, którzy od lat zajmują się ratownictwem medycznym, a także szkolą przyszłych motocyklistów oraz sami są motocyklistami.

 

Misja, która polega na uświadamianiu ludzi o zagrożeniach, eliminowaniu ryzyka na drogach, a także szkolenie motocyklistów w zakresie doskonalenia techniki jazdy, wpłynęły na pomysł stworzenia przedmiotów, które znacząco podwyższają bezpieczeństwo na drodze, a także pomagają udzielić pomocy medycznej, czy też zabezpieczyć teren podczas wypadku.

 

Dzięki temu, że produkty te zostały zaprojektowane nie tylko przez ratowników medycznych, ale też przez motocyklistów, są one doskonale dopasowane do potrzeb i wygody motocyklisty.