Kursy dla kierowców samochodów na Śląsku

 

Nasze kursy to nie tylko doskonały przekrój wiedzy, ale również przyjazna, motoryzacyjna atmosfera. Nasze warsztaty prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów Doskonalenie Techniki Jazdy, instruktorów nauki jazdy, zawodników sportów motorowych, ich trenerów i pasjonatów. Jeśli szukasz na Śląsku wysokiej jakości kursu doszkalającego - dobrze trafiłeś!

 

Tematy i stopnie trudności ustalamy indywidualnie z zamawiającym. Zasadniczo przygotowaliśmy jednak kilka przykładowych zakresów.

 

ASFALT

 

Warsztaty podnoszące umiejętności jazdy szosowej.

 

Dla każdego kierowcy używającego samochodu do jazdy codziennej, weekendowo, turystycznie... czyli dla wszystkich. Zagadnienia tych warsztatów obejmują naukę i doskonalenie wszystkich technik jazdy niezbędnych do bezpiecznego poruszania się po drogach. Ćwiczone i omawiane będą techniki pokonywania zakrętów, hamowanie, w tym awaryjne i w łuku, poślizg, zmiana pasa, omijanie przeszkody, slalomy na różnych nawierzchniach i wiele innych.

 

doskonalenie techniki jazdy samochodem
W MotoRat poprawisz swoją technikę jazdy samochodem

 

'PRZYCZEPA'

 

Warsztaty podnoszące umiejętności jazdy z przyczepą 'lekką'.

 

Dla jeżdżących lub planujących jazdę z przyczepą lekką (do 750 kg DMC, np. motocyklowa, towarowa itd.). Zagadnienie tych warsztatów obejmują naukę i doskonalenie technik jazdy samochodem z przyczepą - poznanie sił fizycznych działających na pojazd - hamowanie, tor jazdy, cofanie, zabezpieczanie ładunku i wiele innych.

 

Jesteś zainteresowany kursem w naszej szkole?

Sprawdź aktualne zapisy na kurs

lub zadzwoń 695-732-850 667-672-556

 

INNE

 

Specjalistyczne warsztaty prowadzone przez ratowników medycznych, GOPR, WOPR, instruktorów samoobrony / taktycznych, podróżników itd.

 

AUTO SURVIVAL

 

Warsztaty podnoszące umiejętności odpowiedniego zachowania w sytuacji niebezpiecznej.

 

Dla wszystkich kierowców i pasażerów. Zagadnienia tych warsztatów głównie opierają się na szkoleniu z ratownictwa medycznego (kurs rozszerzony) - oraz elementów survivalu. Planując podróż/wyprawę, jadąc do pracy czy szkoły, bądź przygotowany na sytuacje zagrażające życiu: wypadek, urazy, zimno/ciepło, brak wody, brak noclegu, awaria pojazdu, noc, atak zwierzęcia/człowieka.

 

Szkolenie to może uratować Wam lub waszym bliskim życie... nie tylko podczas 'wyprawy życia'...