Kurs doszkalający dla motocyklistów

 

Nasze kursy to nie tylko doskonały przekrój wiedzy, ale również przyjazna, motocyklowa atmosfera. Nasze warsztaty motocyklowe prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów Doskonalenie Techniki Jazdy, instruktorów nauki jazdy, zawodników sportów motorowych, ich trenerów i pasjonatów motocyklizmu.

 

 

Kurs doskonalenia techniki jazdy - Śmiercioodporni

 

 

Oferujemy szkolenia tematyczne. Stopnie trudności ustalamy indywidualnie z zamawiającym. Zasadniczo przygotowaliśmy jednak kilka przykładowych zakresów.

 

ASFALT

 

Warsztaty podnoszące umiejętności jazdy szosowej, czyli zajęcia dla każdego motocyklisty/ki, korzystających z motocykla do jazdy codziennej, weekendowo, turystycznie...

 

Zagadnienia tych warsztatów obejmują naukę i doskonalenie wszystkich technik jazdy niezbędnych do bezpiecznego poruszania się po drogach. Ćwiczone i omawiane będą techniki pokonywania zakrętów, hamowanie, w tym awaryjne i w łuku, przeciwskręt, balans... i wiele innych.

 

TEREN

 

Warsztaty podnoszące umiejętności jazdy w terenie.

 

Dla motocyklistów/ek, jeżdżących, lub planujących jazdę na motocyklu typu Enduro/Cross. Zagadnienia tych warsztatów obejmują naukę i doskonalenie technik stosowanych w jeździe off road, w tym podjazdy, zjazdy, hamowania, równowaga. Po bezdrożach, na drogach szutrowych, gruntowych, pokonywanie przeszkód, przeprawy... i wiele innych.

 

doskonalenie techniki jazdy dla motocyklistów
Na kursie w MotoRat dowiesz się, jak jeździć motocyklem lepiej, ekonomicznej i bezpieczniej

 

INNE

 

Specjalistyczne warsztaty prowadzone przez ratowników medycznych, GOPR, WOPR, instruktorów samoobrony / taktycznych, podróżników itd.

 

Jesteś zainteresowany kursem w naszej szkole?

Sprawdź aktualne zapisy na kurs

lub zadzwoń 695-732-850 667-672-556

 

MOTO GARAŻ

 

Warsztaty podnoszące umiejętności dotyczące czynności kontrolno-obsługowych i serwisu motocykla.

 

Dla motocyklistów/ek chcących poznać - przygotować swój motocykl - na co dzień i przed wyprawą. Zagadnienia tych warsztatów obejmują naukę podstawowych czynności kontrolno - obsługowych, mechanikę, podstawowe naprawy i serwis w sytuacjach awaryjnych: zerwanie linki, przebita opona, brak prądu... itp. Profesjonalne przygotowywanie do drogi: JA I MOTOCYKL - niezbędnik. Szkolenie to kierowane jest do osób planujących podróż/wyprawę, jak i dla tych, którzy nie chcą być bezradni w sytuacji drobnej awarii pojazdu.

 

MOTO SURVIVAL

 

Warsztaty podnoszące umiejętności odpowiedniego zachowania w sytuacji niebezpiecznej.

 

Dla wszystkich kierowców i 'plecaków'. Zagadnienia tych warsztatów głównie opierają się na szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej (kurs rozszerzony) - oraz elementów survivalu. Planując podróż/wyprawę, jadąc do pracy czy szkoły, bądź przygotowany na sytuacje zagrażające życiu: wypadek, urazy, zimno/ciepło, brak wody, brak noclegu, awaria pojazdu, noc, atak zwierzęcia/człowieka, wyposażenie apteczki - wykorzystanie podręcznych środków itd.

Szkolenie to może uratować Wam lub Waszym bliskim życie... nie tylko podczas 'wyprawy życia'.