Prawo jazdy - Ruda Śląska

 

Efektywna nauka jazdy w Rudzie Śląskiej

 

Zawsze chciałeś zrobić prawo jazdy? A może myślisz, że samochód czy motocykl nie jest dla ciebie? Nic bardziej mylnego. Chcemy cię nie tylko nauczyć jeździć, ale przede wszystkim zarazić naszą pasją. Chcemy, byś także pokochał jazdę. Bo my ją pokochaliśmy.

 

Znajdujemy się w Zabrzu. Nasze biuro znaleźć można przy ul. Goethego 32, czyli tuż obok dworców, autobusowego i kolejowego. Pierwsze kroki praktyczne każdy adept stawia na placu manewrowym, który zlokalizowany jest przy ul. Knurowskiej, 20 minut pieszo od przystanków autobusowych i tramwajowych. 

 

nauka jazdy dla mieszkańców Rudy Śląskiej - MotoRat
Nauka jazdy w MotoRat przynosi rewelacyjne efekty

 

Jesteś zainteresowany kursem prawa jazdy?

Sprawdź aktualne zapisy na kurs

lub zadzwoń 695-732-850 667-672-556

 

Jak dojechać do MotoRat?

 

Wystarczy zaledwie kilkanaście minut, by dotrzeć do nas z Rudy Śląskiej. Samochodem najprościej dojechać do nas Drogową Trasą Średnicową lub ulicą Wolności, która prowadzi wprost do centrum Zabrza. Można również skorzystać Autostrady A4. Łatwo dotrzeć do nas komunikacją miejską , autobusami linii 6, 840 oraz 870, tramwajem linii 1 i 4, a także koleją.

 

Dlaczego powinieneś trafić właśnie do nas? Przede wszystkim: bo poważnie podchodzimy do kursantów. Stworzyliśmy całkowicie autorski program szkoleniowy, zgodny wytycznymi i zaleceniami przepisów prawa. Kładziemy jednak szczególny nacisk na stopniowe rozwijanie umiejętności. Każdego kursanta traktujemy indywidualnie, dostosowując się do jego umiejętności i tempa przyswajania wiedzy. Wreszcie… mamy klimat, o którym mówią wszyscy nasi byli kursanci