Gliwice

 

Nauka jazdy w Gliwicach

 

Chcesz jeździć czy tylko zdać egzamin? My chcemy, byś był bezpieczny. Chcemy, byś zawsze odnalazł się na drodze. Bez względu na to czym będziesz jechać, chcemy by był to dla ciebie powód do radości na lata.
 

Powstaliśmy w Zabrzu. Biuro, w którym dopiąć można wszelkie formalności oraz gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne mieści się w centrum Zabrza, dwie minuty od dworca autobusowego, przy ul. Goethego 32 i cztery minuty od Dworca PKP. Nasz plac manewrowy zlokalizowany jest przy ul. Knurowskiej, na granicy Zabrza i Gliwic.

 

prawo jazdy Gliwice
Dołącz do grona kursantów MotoRat i poczuj się pewnie na drodze

 

Jesteś zainteresowany kursem prawa jazdy?

Sprawdź aktualne zapisy na kurs

lub zadzwoń 695-732-850 667-672-556

 

Prawo jazdy - Gliwice

 

Potrzeba tylko kilkanaście minut, by dojechać do nas z Gliwic. Jeśli zdecydujesz się na własny środek transportu, zalecamy dojazd ul. Wolności prowadzącą do centrum Zabrza lub też skorzystać z Drogowej Trasy Średnicowej, autostrady A4 i Drogi Krajowej nr 88. Równie łatwo dojechać do nas tramwajem linii 1 i 4, autobusami linii 6, 32, 617, 840 oraz 870, a także koleją.
 

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas? Bo do każdego kursanta podchodzimy całkowicie indywidualnie i skupiamy się, by rozwijał swoje umiejętności w swoim tempie. Dlatego stworzyliśmy autorski program nauczania, który krok po kroku rozwija motorykę naszych podopiecznych i pozwala im zapoznać się z jednośladem. A poza tym… mamy klimat!