Gierałtowice

 

Nauka jazdy - Gierałtowice

 

Chcesz zawsze czuć się bezpiecznie na drodze? Chcesz wiedzieć jak zachować się w każdych okolicznościach? Skorzystaj z naszego doświadczenia. Bo chcemy się nim dzielić i sprawić, byś czerpał radość z każdej okazji na przejażdżkę.

 

Znajdziesz nas w Zabrzu. Nasze biuro, gdzie załatwić można wszystkie formalności, ale też gdzie odbywają się zajęcia teoretyczne, znajduje się przy ul. Goethego 32, nieopodal dworca autobusowego i kolejowego. Nasz plac manewrowy znaleźć można przy ul. Knurowskiej, bardzo na granicy Zabrza i Gliwic i nieopodal przystanków autobusowych i tramwajowych. 

 

nauka jazdy - Gierałtowice
Dzięki instruktorom z MotoRat jazda motocyklem lub samochodem będzie sprawiała Ci ogromną radość

 

Jesteś zainteresowany kursem prawa jazdy?

Sprawdź aktualne zapisy na kurs

lub zadzwoń 695-732-850 667-672-556

 

Prawo jazdy w Gierałtowicach

 

Z Gierałtowic dotrzesz do nas w kilkanaście minut. Samochodem najprościej dojechać do nas ulicą Legnicką i Makoszowską lub ulicą Paderewskiego, które prowadzą do ul. 3 Maja, a ta z kolei wprost do centrum Zabrza. Można również skorzystać Autostrady A1 i A4. Łatwo dotrzeć do nas również komunikacją miejską , bezpośrednio linią 47 i za pośrednictwem 669 (z przesiadką w Gliwicach).

 

Dlaczego właśnie my? Bo do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Przygotowaliśmy autorski program nauczania, dzięki któremu z łatwością każdy opanuje arkana prowadzenia samochodu lub motocykla. Wiedzę serwujemy zgodnie z umiejętnościami kursanta, dostrzegając jego umiejętności oraz silne i słabe strony. Mamy też prawdziwy klimat, dzięki któremu jazdy to prawdziwa przyjemność.