Przyszowice

 

Nauka jazdy - Przyszowice

 

Nasz cel to taka nauka, by każdy z naszych kursantów po prostu umiał odnaleźć się na drodze. Bo egzamin to tylko etap, a prawdziwa radość z jazdy zaczyna się już na drogach. Dla bezpieczeństwa potrzebne jest doświadczenie, którego zręby - w postaci dobrych nawyków - można otrzymać u nas.

 

Powstaliśmy i dalej działamy w Zabrzu, choć nasza działalność obejmuje cały Śląsk. Biuro MotoRatu mieści się w ścisłym centrum Zabrza, dwie minuty od dworca autobusowego i cztery od dworca PKP. Plac manewrowy zlokalizowany jest przy ul. Knurowskiej, ledwie kilkanaście minut piechotą od głównej ulicy miasta, nieopodal przystanków autobusowych i tramwajowych.

 

kurs prawa jazdy dla mieszkańców Przyszowic
Nauka jazdy motocyklem w MotoRat to prawdziwa frajda!

 

Jesteś zainteresowany kursem prawa jazdy?

Sprawdź aktualne zapisy na kurs

lub zadzwoń 695-732-850 667-672-556

 

Skuteczny kurs prawa jazdy w MotoRat

 

Wystarczy zaledwie pół godziny, by dotrzeć do nas z Przyszowic. Samochodem najprościej dojechać do nas ulicą Legnicką, Makoszowską i 3 Maja, która prowadzi wprost do centrum Zabrza. Można również skorzystać Autostrady A1, A4 oraz Drogi Krajowej nr 88. Dojechać do nas można także komunikacją miejską bezpośrednio linią 47 i za pośrednictwem 669 (z przesiadką w Gliwicach), a także koleją.

 

Zawsze przywiązujemy uwagę do każdego kursanta z osobna. Chcemy by czerpał radość z nauki, dlatego przygotowaliśmy autorski program nauczania, który pozwala na całkowicie indywidualne podejście do każdego naszego podopiecznego. Ale nauka to jedno, klimat, jaki panuje we współpracy z nami, to drugie. Dlatego gorąco zachęcamy cię do skorzystania z naszych usług.