Kursy doszkalające dla kierowców

 

Podstawy to za mało: uczymy jak przeżyć!

 

Nawet najlepszy i najdłuższy kurs nie zastąpi własnego doświadczenia i pokonanych kilometrów. Nauka bywa jednak często trudna i bolesna, dlatego z ogromną satysfakcją dzielimy się własną wiedzą, uzyskaną dzięki tysiącom kilometrów pokonanym różnorodnymi środkami transportu w różnych okolicznościach.

 

 

Kurs doskonalenia techniki jazdy - Śmiercioodporni

 

 

Czy masz pewność, że twoja technika jazdy jest idealna? Masz obawy jak skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie hamować awaryjnie, jak pokonywać zakręty, omijać przeszkody? Wiesz jak zachować się przy konieczności nagłej zmiany pasa czy niespodziewanego poślizgu?

 

A może pierwszy raz w życiu lub po wielu lata ponownie zasiadasz na motocyklu lub w samochodzie? Może potrzeba Ci wiosennego rozruchu czy przygotowania na trudy zimowych warunków? Nie czujesz się pewnie na drodze?

 

Pamiętaj, że braki wiedzy czy niedociągnięcia w umiejętnościach lubią się mścić. A wtedy możesz przypłacić to życiem lub kalectwem…

 

Dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalne szkolenia dodatkowe prowadzone przez instruktorów doskonalenia techniki jazdy, posiadających państwowe uprawnienia i przede wszystkim ogromne doświadczenie. Nasza oferta propozycja skierowana dla wszystkich, którzy poszukują kursu doszkalającego dla motocyklistów. Nasza oferta nie byłaby oczywiście pełna, gdyby zabrakło w niej propozycji dla tych z Państwa, którzy poruszają się autem. Dlatego serdecznie zapraszamy również na kursy dla kierowców na Śląsku.
 

Doskonalenie techniki jazdy - Śląsk

 

Wszystkie zajęcia prowadzone są według autorskiego programu MotoRat, opartego na podstawach doświadczeń drogowych, sportowych oraz najnowszych opracowaniach z dziedziny technik jazdy. 

 

Każda szkolona osoba traktowana jest w indywidualny sposób - stopień trudności poszczególnych zadań i ich tempo dostosowane jest do indywidualnych predyspozycji.

 

 Nasze szkolenia prowadzimy zarówno na naszych obiektach treningowych, jak i wyjazdowo: w ustalonym miejscu lub wskazanym Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy.

 

Zajęcia prowadzimy zarówno dla pojedynczych kursantów, jak i dla grup (od 2 do 15 osób).

 

 

Stawiamy jednak pewne wymagania:

  • Uczestnicy muszą posiadać prawo jazdy odpowiedniej kategorii,
  • Jeśli kursant decyduje się doszkalać na własnym pojeździe, ten musi posiadać ważny przegląd techniczny oraz aktualną polisę ubezpieczenia OC,
  • W przypadku warsztatów dla motocyklistów wymagamy odpowiedniej odzieży ochronnej (w zależności od rodzaju warsztatu),
  • Uczestnicy muszą być trzeźwi i nie mogą być pod wpływem żadnych substancji odurzających i leków wpływających na percepcję.