Paniówki

 

Ośrodek szkolenia kierowców

 

Chcemy byś jeździł, a nie tylko potrafił zdać egzamin. Naszym celem jest, byś zawsze potrafił odnaleźć się na drodze: i tej bliższej, miejskiej, i w trasie. Chcemy też, byś czerpał radość z każdej okazji, w której zasiadasz za kierownicą. A przede wszystkim chcemy, byś czuł się bezpieczny i gotowy na każdą okoliczność.

 

Nasza siedziba znajduje się w Zabrzu. Kwestie administracyjne oraz szkolenie teoretyczne organizujemy w naszym biurze, które mieści się w ścisłym centrum Zabrza, przy ul. Goethego 32. Stąd wyjątkowo blisko na dworzec autobusowy oraz dworzec kolejowy. Nasz plac manewrowy znajdziesz przy ul. Knurowskiej, na granicy Zabrza i Gliwic. 

 

kurs prawa jazdy - Paniówki
Kurs prawa jazdy dla mieszkańców Paniówek

 

Jesteś zainteresowany kursem prawa jazdy?

Sprawdź aktualne zapisy na kurs

lub zadzwoń 695-732-850 667-672-556

 

Skuteczna nauka jazdy

 

Wystarczy zaledwie kilkanaście minut, by dotrzeć do nas z Paniówek. Samochodem najprościej dojechać do nas Drogową Trasą Średnicową lub ulicą Wolności, która prowadzi wprost do centrum Zabrza. Można również skorzystać Autostrady A4. Można również dotrzeć do nas komunikacją miejską , bezpośrednio linią 47 i za pośrednictwem 669 (z przesiadką w Gliwicach).

 

Dlaczego powinieneś uczyć się właśnie u nas? Bo przygotowaliśmy autorski program szkoleniowy, który pozwala indywidualnie przygotowywać każdego Kursanta. Kładziemy nacisk na rozwój 'krok po kroku', zgodnie z możliwościami osoby szkolonej. Wreszcie… mamy niesamowity klimat i na jazdy przyjeżdża się z ogromną przyjemnością.