Zabrze

 

Nauka jazdy samochodem i motocyklem

 

Naszą misją jest, by uczyć jeździć, nie zdawać egzamin. Bez względu na to, czy zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, chcąc szkolić się do egzaminu z prawa jazdy na jednoślad, samochód czy chcesz się po prostu doszlifować swoje umiejętności, chcemy byś czerpał z tego radość i przede wszystkim… był bezpieczny.
 

Od początku naszej działalności nasza siedziba mieści się w Zabrzu. Biuro, w którym załatwia się wszystkie formalności oraz odbywają się zajęcia teoretyczne mieści się w ścisłym centrum Zabrza, dwie minuty od dworca autobusowego i cztery minuty od Dworca PKP, przy ul. Goethego 32. Nasz plac manewrowy zlokalizowany jest przy ul. Knurowskiej, 15 minut pieszo od najbliższego przystanku.

 

Jesteś zainteresowany kursem prawa jazdy?

Sprawdź aktualne zapisy na kurs

lub zadzwoń 695-732-850 667-672-556

 

kurs prawa jazdy w Zabrzu
Naszych kursantów szkolimy z pasją

 

Dlaczego MotoRat?

 

Dlaczego wybrać naszą szkołę spośród szerokiej oferty ośrodków szkoleniowych? Przede wszystkim z racji na poważne podejście do kursantów. Stworzyliśmy autorski program szkoleniowy zgodnie z wszystkimi wytycznymi przepisów dotyczących szkół jazdy, kładący jednak szczególny nacisk na umiejętność prowadzenia pojazdów. Po drugie dostosowujemy się do umiejętności kursantów, podążając za ich tempem przyswajania wiedzy i doskonalenia umiejętności. Wreszcie udało nam się stworzyć niesamowity klimat i wielu z naszych byłych kursantów wraca do nas… chociażby na przyjacielskie pogaduszki.