Chudów

 

Nauka jazdy samochodem i motocyklem - Chudów

 

Chcemy byś nie tylko zdał egzamin, ale przede wszystkim umiał jeździć. Bez względu na to, którą kategorię prawa jazdy chcesz zdobyć lub w jakim zakresie chcesz uzupełnić swoją wiedzę, naszym podstawowym celem jest byś zawsze był bezpieczny na drodze.

 

Naszą firmę założyliśmy w Zabrzu. Kwestie administracyjne oraz szkolenie teoretyczne załatwić można w naszym biurze, które mieści się w ścisłym centrum Zabrza, ledwie dwie minuty od dworca autobusowego i cztery minuty od Dworca PKP, przy ul. Goethego 32. Nasz plac manewrowy zlokalizowany jest przy ul. Knurowskiej.

 

prawo jazdy Chudów
Zapraszamy mieszkańców Chudowa na kurs prawa jazdy!

 

Jesteś zainteresowany kursem prawa jazdy?

Sprawdź aktualne zapisy na kurs

lub zadzwoń 695-732-850 667-672-556

 

Prawo jazdy - Chudów

 

Wystarczy zaledwie kilkanaście minut, by dotrzeć do nas z Chudowa. Samochodem najprościej dojechać do nas ulicą Chudowską, Paderewskiego i 3 Maja do centrum Zabrza. Można również dotrzeć do nas komunikacją miejską autobusem linii 669 (z przesiadką w Gliwicach).

 

Dlaczego wybrać MotoRat spośród szerokiej oferty ośrodków szkoleniowych? Bo zawsze przykładamy uwagę do kursantów. Przygotowaliśmy jedyny taki program szkoleniowy zgodny z wytycznymi prawa, kładący jednak szczególną uwagę na umiejętność prowadzenia pojazdów. Po drugie każdego kursanta traktujemy indywidualnie, dostosowując się do jego tempa przyswajania wiedzy i doskonalenia umiejętności. Wreszcie wyróżnia nas… świetny klimat!