Apteczki MotoRat Adventure już są!

 

Po wielomiesięcznej przerwie, którą poświęciliśmy na opracowanie nowej, odświeżonej Apteczki MotoRat oraz odnalezienie wykonawcy, który spełni nasze wysokie wymagania wreszcie jest! Do oferty wraca nasza Apteczka w wersji torby udowej, która wyewoluowała w wyjątkowy produkt przydatny dla każdego świadomego motocyklisty, ale także dla osób aktywnych - rowerzystów, fanów górskich przechadzek czy turystów! Przedstawiamy Apteczkę Motocyklową MotoRat Adventure! Zaprojektowali ją ratownicy i motocykliści z wieloletnim stażem, wykorzystując swoje doświadczenie i własne potrzeby. 


Już dostępne w sprzedaży:
- stacjonarnie w naszym biurze
- w naszym sklepie internetowym - https://motorat.pl/sklep
- na allegro - https://allegro.pl/uzytkownik/MotoRat-Zabrze

 

Uwaga! W ofercie występują dwa rodzaje apteczek biodrowych MotoRat - Adventure i Adventure+, które różnią się materiałem. Pierwsza z nich wykonana jest z impregnowanego poliestru w zupełności wystarczającego do okazjonalnego wykorzystania, na przykład w trakcie weekendowych wypadów. Druga wersja jest wykonana z solidniejszego materiału, do intensywniejszego, codziennego wykorzystania. 

Obie wersje dostępne są w wersji na lewą nogę i prawą nogę. Różnią się punktem mocowania klamer na taśmie pasowej i udowej.