Dbamy o Was! Dezynfekcja i ozonowanie pojazdów po każdym kursancie

 

Dbamy o Was!
11 maja 2020 roku wracamy do szkolenia w nowej rzeczywistości!

Zgodnie z naszą wiedzą oraz stosując się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego w sprawie zwalczania i profilaktyki COVID-19, wprowadzamy następujące procedury:             

  •  ozonowanie i dezynfekcję po każdym kursancie!

 Dysponujemy własnym ozonatorem udostępnionym przez Gravix Mechanika Pojazdowa, który będzie używany po każdej jeździe. Dodatkowo instruktorzy będą przeprowadzać dezynfekcję kierownicy, klamek, drążka zmiany biegów, fotela, itp. 

 

  •  instruktor prowadzący zajęcia wyposażony będzie w jednorazową maseczkę chirurgiczną oraz rękawiczki jednorazowe, wymieniane po każdych zajęciach

W związku z powyższymi działaniami samochód po każdej jeździe będzie poddawany półgodzinnej przerwie technicznej, aby móc przygotować go do kolejnych jazd! 

 

Wymogi dla Was:

  • maseczka lub osłona twarzy i nosa
  • umyte i zdezynfekowane dłonie
  •  obowiązkowe okulary przeciwsłoneczne lub w przypadku jazd w niepogodę/wieczorem - żółte lub przezroczyste okulary (np. okulary BHP); oczywiście osób w okularach korekcyjnych ten nakaz nie dotyczy

        
Nie przychodź na jazdy z objawami grypopodobnymi (w obecnej sytuacji jazdy nie przepadają nawet jeśli odwołasz je w 'ostatniej chwili') 

#niekłaminstruktora