Komin MotoRat - chusta sportowa, buff, tunel

Wytrzymały i estetyczny komin (“buff”). Idealne uzupełnienie garderoby każdego motocyklisty, ale także świetny gadżet do wykorzystania w trakcie chłodniejszych dni czy też w trakcie innych aktywności fizycznych. Materiał to widoczny z daleka, mocny pomarańcz, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo w ruchu drogowym i widoczność z daleka. Nadrukowaliśmy na niego logotyp MotoRat - Szkoły Jazdy i Ratownictwa Drogowego.

Dostępność: Dostępny

Dostawa: 48 godzin

Cena: 19,00

Ilość sztuk: -+

Opis produktu

 

Komin, zwany popularnie “buffem" to nieodłączny element garderoby każdego motocyklisty, który dodatkowo chroni gardło i twarz przed wiatrem, chłodem i owadami. Doskonale spisuje się także jako element garderoby w trakcie chłodniejszych dni czy w trakcie innych aktywności fizycznych. 

 

Nadrukowaliśmy na niego czarne logo MotoRat - Szkoły Jazdy i Ratownictwa Drogowego. 

 

Komin jest wykonany z wysokiej jakości poliestru o gramaturze 90 g/m2. Komin ma wymiar 48x24 cm, ale jest wyjątkowo rozciągliwy i bez trudu dopasuje się do każdej twarzy. 

 

Jego odblaskowy, pomarańczowy kolor widoczny jest z daleka, więc stanowi świetne uzupełnienie elementów stanowiących o bezpieczeństwie biernym każdego uczestnika ruchu drogowego. 

 

Uwaga! Zdjęcie może minimalnie przekłamywać kolor produktu. 

 

 

Od motocyklistów, dla motocyklistów

 

Produkty, które znajdują się w sklepie naszej Szkoły Nauki Jazdy MotoRat, to wynik współpracy ludzi, którzy od lat zajmują się ratownictwem medycznym, a także szkolą przyszłych motocyklistów oraz sami są motocyklistami.

 

Misja, która polega na uświadamianiu ludzi o zagrożeniach, eliminowaniu ryzyka na drogach, a także szkolenie motocyklistów w zakresie doskonalenia techniki jazdy, wpłynęły na pomysł stworzenia przedmiotów, które znacząco podwyższają bezpieczeństwo na drodze, a także pomagają udzielić pomocy medycznej, czy też zabezpieczyć teren podczas wypadku.

 

Dzięki temu, że produkty te zostały zaprojektowane nie tylko przez ratowników medycznych, ale też przez motocyklistów, są one doskonale dopasowane do potrzeb i wygody motocyklisty.