Kubek MotoRat - Zakaz wjazdu śmierci

Wytrzymały i estetyczny kubek ceramiczny z nadrukiem logotypu MotoRat oraz symbolem akcji ZAKAZ WJAZDU ŚMIERCI “Nie zabijaj, nie wymuszaj, patrz w lusterka” naniesiony technologią sublimacji.

Dostępność: produkt na zamówienie

Dostawa: 48 godzin

Cena: 15,00

Ilość sztuk: -+

Opis produktu

 

Kubek MotoRat - Zakaz wjazdu śmierci to doskonały gadżet dla świadomego motocyklisty. W estetyczny sposób z jednej strony nanieśliśmy logotyp MotoRat, a z drugiej symbol naszej nieustającej akcji promującej świadomość uczestników  ruchu drogowego. “ZAKAZ WJAZDU ŚMIERCI' ma przypominać wszystkim kierowcom, aby uważali na drodze i przypomina trzy przykazania świadomego uczestnika ruchu drogowego: NIE ZABIJAJ, NIE WYMUSZAJ, PATRZ W LUSTERKA. 

 

UWAGA! Ze względu na przerwę technologiczną wykonawcy, wszystkie zamówienia będą realizowane po 15 sierpnia 2020 roku!

 

Kubek jest śnieżnobiały. Druk naniesiono technologią sublimacji, odporną na mycie i gorące napoje. Uwaga, choć druk jest odporny na mycie w zmywarce, część środków chemicznych zastosowanych w trakcie mycia tą techniką może wpłynąć na jego trwałość i spowodować blaknięcie kolorów lub częściowe zmycie druku. Zalecamy mycie ręczne. 

 

Uwaga! Kubki tworzone są na indywidualne zamówienie. Posiadamy ich ograniczoną ilość w magazynie. W przypadku braku ich na magazynie, czas realizacji wynosi do 72 godzin, ale z uwagi na aspekty technologiczne może ulec minimalnej zmianie. Staramy się jednak wysyłać je najpóźniej kolejnego dnia roboczego.

 

 

Od motocyklistów, dla motocyklistów

 

Produkty, które znajdują się w sklepie naszej Szkoły Nauki Jazdy MotoRat, to wynik współpracy ludzi, którzy od lat zajmują się ratownictwem medycznym, a także szkolą przyszłych motocyklistów oraz sami są motocyklistami.

 

Misja, która polega na uświadamianiu ludzi o zagrożeniach, eliminowaniu ryzyka na drogach, a także szkolenie motocyklistów w zakresie doskonalenia techniki jazdy, wpłynęły na pomysł stworzenia przedmiotów, które znacząco podwyższają bezpieczeństwo na drodze, a także pomagają udzielić pomocy medycznej, czy też zabezpieczyć teren podczas wypadku.

 

Dzięki temu, że produkty te zostały zaprojektowane nie tylko przez ratowników medycznych, ale też przez motocyklistów, są one doskonale dopasowane do potrzeb i wygody motocyklisty.