MotoRat: End of Season zbliża się! Motoryzacyjne zakończenie sezonu w Zabrzu już 21 października

 

Już po raz szósty mamy ogromną przyjemność zaprosić na zabrzańskie Zakończenie Sezonu, które rozpocznie się 21  października 2017 roku o godz. 15 na placu manewrowym przy ul. Kasprowicza 21. Organizatorem imprezy jest MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego, Stowarzyszenie Śmiercioodporni oraz grupę MotoRat Squad.

 

plakat wydarzenia Motoratargameddon
Motocyklowe zakończenie sezonu - Motoratargameddon

 

Zakończenie sezonu - atrakcje

 

Imprezę tradycyjnie rozpoczniemy fantastyczną zabawą dla wszystkich zainteresowanych. Po zeszłorocznym sukcesie SZTACHETY MIGLANCA tym razem przygotowaliśmy…  MOTORATARGAMEDDON. Nazwa nie jest przypadkowa, wszak w trakcie tworzenia zarysów tego przedsięwzięcia lapsus językowy jednego z instruktorów tak bardzo przywarł do nas, że wręcz byliśmy zmuszeni zastosować ją w ostatecznej nazwie.

 

A czym będzie MOTORATARGAMEDDON? To połączenie krótkiego biegu po kilkusetmetrowej trasie z torem przeszkód. A przeszkodami będą zadania typowo motocyklowe! Ile czasu potrzeba na postawienie leżącego motocykla? Jak trudno jest przeprowadzić motocykl po krętym torze… tyłem, i to w alkogoglach? Czy  bieg z kanistrami po równoważni jest trudny? Z zapisami startujemy o godz. 15 w dniu imprezy, a sam bieg rozpocznie się o godz. 16.

 

A wieczorem? Wieczorem świętujemy okres, w którym po zakończonym sezonie większość motocykli trafi do ciepłych garażów, a my będziemy wypatrywać pierwszych wiosennych promieni słońca.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o propagowanie naszej imprezy i rzecz jasna serdecznie zapraszamy na nią! Wszelkie informacje dostępne są na stronie MotoRat.plwww.Smiercioodporni.pl, a także pod numerami telefonów: 695732850  (Rafał Bryła) i 601878708 (Paweł Franzke).