Dorota Bek

„Bardzo mocno polecam MotoRat !!! Jest to naprawdę profesjonalna szkoła jazdy. Rafał ma do każdego indywidualne podejście i zawsze znajduje rozwiązanie jeśli ktoś sobie nie radzi z danym zadaniem/ćwiczeniem. Atmosfera na placu jest super, przez co jeszcze bardziej można pokochać świat motocyklistów. Najważniejszą rzeczą której każdy się tam nauczy jest to jak bezpiecznie poruszać się motocyklem po drodze, a nie tylko jak zdać egzamin.”

Damian

„Nigdy nie miałem w sobie duszy rajdowca i jedyne na czym mi zależało, gdy postanowiłem zrobić prawko, to pójść do takiej szkoły, która nauczy mnie jak panować samochodem w każdych warunkach. Mimo iż Rafał (pozdro dla Ciebie!) wygląda jak gwiazda rocka, to jego podejście do życia i jazdy samochodem jest bardzo dojrzałe i tę dojrzałość mi w stu procentach przekazał, co było widoczne przez egzaminatora na egzaminie, dlatego prawko zdałem za pierwszym razem!”

Andrzej

„Naprawdę profesjonalna ekipa motocyklowych 'wariatów'. Nie tylko uczą jeździć na motocyklu ale również uczą jak być dobrym motocyklistą. Do tego bardzo duża, profesjonalna wiedza z ratownictwa medycznego. Na egzaminie, nie miałem większych problemów - szczerze polecam.”

Daniel

„W Motoracie robiłem dwie kategorie - A i B. Zdałem za pierwszym razem. Mówiąc krótko - nauczą Cię jeździć jak mało kto.”

Michał

„Witam - bez chwili zastanowienia mogę spokojnie polecić szkołę MotoRat wszystkim tym, którzy nie tylko chcą zdać egzamin na prawo jazdy, ale przede wszystkim chcą się nauczyć jeździć. Rafał to profesjonalista i pasjonat jakich mało. Poznaj go sam, a się przekonasz!”

Wiktoria

„Gorąco polecam! Najlepsza szkoła jazdy, super instruktorzy; bardzo cierpliwi, wyrozumiali i przesympatyczni. Wszystko bez stresu i na spokojnie :D ”

Paweł Jędrasik

„Serdecznie polecam. :D Jest to najlepsza szkoła jazy.Bardzo wyrozumiali i cierpliwi instruktorzy.Przyjemna i wesoła atmosfera na kursach jak i w samochodzie.Po prostu czekasz z niecierpliwością na kolejne godzinki jazd z przyjaznymi instruktorami. :D A co najważniejsze to nauka przebiega bez zbędnego stresu. :D :D :D”

Paula

„Wybrałam tą szkołę zupełnie przez przypadek i postanowiłam zaryzykować, mimo że większość znajomych i z rodziny nakłaniało mnie do bardziej znanych szkół jazdy. Nie będę żałować tego wyboru bo jak się okazało w tej szkole zdobyłam najlepsze doświadczenie jak zdać egzamin i potrafić poruszać się po drogach. Szkoła może pochwalić się profesjonalnym podejściem do każdego indywidualnie. Nauka w tej szkole nie polega na ciągłym mówieniu jak to kursant cudownie jeździ, tylko na wyłapywaniu błędów i dążeniu do poprawy! A przecież najważniejsze jest żeby zdać egzamin i potrafić jeździć po skończonym kursie a nie wmawianie jak coś robi się cudownie :p”

Rudzielec

„Serdecznie polecam, najlepsza szkoła jazy w Zabrzu! Bardzo wyrozumiali i cierpliwi instruktorzy, po prostu najlepsi :P Właściwe osoby na właściwym miejscu :) Bardzo fajna atmosfera sprawia, że nie można się doczekać kolejnych jazd :P a dzięki temu nauka to czysta przyjemność :) ”

Milaczek

„Myślę, że każdy kto skończył kurs z MotoRat zdaje sobie sprawę, że zdać egzamin to jedno, ale ważniejsze to nauczyć się jeździć i panować nad motocyklem w ruchu ulicznym. A tego właśnie tutaj uczą. Pokonywać lęki i słabości tych mniej doświadczonych i doskonalić technikę tych bardziej. A to wszystko programem dopasowanym dla każdego indywidualnie, pod okiem prawdziwych pasjonatów. Dodatkowo fajna atmosfera, uśmiechy na twarzach instruktorów sprawiają, że chce się wracać nawet po skończonym kursie ! Jak dla mnie bomba :). Polecam każdemu, kto poważnie myśli o motocyklu a nie tylko lansie na dwóch kółkach.”

Krzysiek Wicher 'Misiek'

„Wiele można byłoby powiedzieć, ja pamiętam moje słowa kiedy jak to twierdziłem, że chcą mnie zabić. Ale to oni wiedzieli co zrobić żeby nauczyć mnie jeździć a nie tylko zdać. Szacun wielki dla tej ekipy, bo kto jak nie ONI. Dziękuję”

BeePee

„Jazda na motocyklu to sztuka. Sztuka bo jest to rzecz trudna, Sztuka - bo jest to finezja, wolność, artyzm wręcz. I tak jak choćby w malarstwie można malować farbami na płótnie ale można też tworzyć arcydzieła. Ekipa z Motorat to grupa specjalistów, którzy nie pokazują jak używać pędzla, ale uczą jak tworzyć piękne obrazy. Nie pokazują jak się wciska sprzęgło, ale uczą jak tego sprzęgła użyć by w pełni kontrolować motocykl w zakręcie. Zmiana biegów? Proszę bardzo - dźwignia jest po lewej. Za to kiedy zmieniać biegi, dlaczego nie powinno się stać na światłach na luzie, to i wiele innych istotnych szczegółów przekazują w tej szkole. Wszystko po to by jazda była bezpieczniejsza, przyjemniejsza i piękniejsza. Zdania egzaminu może nauczyć każda szkoła, jeździć motocyklem uczą tylko w Motorat. Dziękuję, że dzięki Wam stałem się motocyklistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Do Picassa mi jeszcze trochę brakuje ;-) ale podążam właściwą ścieżką. LwG!”

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane
loader Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy
X