Hałaputek :)

„Motorat to jedyne miejsce, w którym warto uczyć się jeździć na motocyklu (nie mylić ze zrobieniem kursu na prawko). Po prostu uczą jeździć, a zdany bez problemu egzamin to tylko taki bonus :-) Ci mili, przystojni (choć niektórzy żonaci), nader cierpliwi Panowie z każdego - nawet największej ciamajdy ;) - zrobią motocyklistę/-tkę. A to wszystko w jedynej w swoim rodzaju atmosferze - sympatycznej z lekką domieszką hejtu :))”

Marek Marków

„Opinia trochę (prawie rok;-)) spóźniona ale prawdziwa. MOTORAT to jedna z najlepszych szkół jazdy na motocyklu na Śląsku (jeśli nie najlepsza). Nieszablonowe podejście Rafała oraz to że wszyscy instruktorzy są czynnymi motocyklistami (a raczej nie jest to standard wśród szkół nauki jazdy) sprawiło, że zdałem egzamin za pierwszym razem, pomimo iż pierwszy raz na motocyklu usiadłem dopiero na placyku Motorat'u:) Dodatkowo podczas egzaminu dało się słyszeć opinie, że Motorat jest jedną ze szkół gdzie zdawalność za pierwszym razem jest największa, co potwierdzają opinie znajomych i innych osób z kursu. Szkoła została mi polecona przez znajomych i ja też już kolejnym ją poleciłem, a to powinno być najlepszą rekomendacją. Pozdrowienia dla wszystkich i dzięki za wyszkolenie!”

Tomek 'WuCet' Jankiewicz

„To nie jest szkoła, która tylko nauczy cię zdać egzamin koniec, tutaj uczą cię jak jeździć, jak przeżyć jako motocyklista. Dostosowują program do każdego i robią to dobrze. Co można powiedzieć o atmosferze? Cóż, przyjście na jazdy pół godziny przed czasem to przyjemność, z tymi przystojnymi, mądrymi, wygadanymi i doświadczonymi facetami można porozmawiać o wszystkim. Mimo tego, że dwa razy zepsułem motocykl na którym uczyłem się jeździć, nie poddali się i nauczyli mnie bycia motocyklistą. Jednym słowem? Najlepsza szkoła jazdy na Śląsku.”

Ruda

„Jak najbardziej polecam!!!!! Po pierwsze - instruktorzy są świetni, mają wiedzę i potrafią ją przekazać. Mega plus za profesjonalne podejście do zajęć, a zarazem miłą i motywującą atmosferę. Wskazówki których udzielają są trafne i bardzo przydatne zarówno na co dzień, jak i na egzaminie. Po drugie - duże brawa za cierpliwość, odporność na marudzenie, wymyślanie, brak wiary w siebie oraz różne inne zawiasy itp. (kto mnie zna ten wie o co chodzi :-) Po trzecie - kurs w Motorat to nie tylko nauka technika jazdy, ale również nauka kultury jazdy, bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy. Moim zdaniem jest to najlepsza szkoła. Dzięki za wszystko, pozdrawiam :) ”

Radosny :) Prezes

„Kiedy stuknie 38 lat na karku, a lekarz stwierdzi że biodro do wymiany a kręgosłup to jak u 80 latka człowiekowi się wydaje, że pozamiatane... i wtedy warto przyjść do MOTORAT. Podejście instruktorów powoduje, że człowiek zapomina o dolegliwościach. Program szkolenia dostosują do możliwości każdego. Należy zaznaczyć, że program to nie nauka do zdania egzaminu - program to nauka jazdy na motocyklu, tak aby nie stanowić zagrożenia dla innych uczestników ruchu i dla siebie, to program nauczania jak być świadomym motocyklistą. No i egzamin teoretyczny i praktyczny przy pierwszym podejściu zaliczony :). Po kursie wśród instruktorów zyskuje się prawdziwe bratnie dusze, które przy każdej kolejnej wizycie na placu doradzą, co do wyboru motocykla, stroju techniki - więc zaczyna się tam przyjeżdżać już po koleżeńsku, żeby czuć klimat motocyklizmu :)”

9cinek1 ;-)

„Trafiłem do MotoRatu dzięki internetowi... Zawsze oglądałem się za motocyklami, nie miałem specjalnie jakiś znajomych którzy by jeździli na motocyklach, nie miałem nikogo kto mógłby, zaszczepić we mnie motocyklizm, ani polecić mi jakąkolwiek szkołę jazdy. Usiadłem do komputera i wpisałem w google 'Najlepsza szkoła motocyklowa w Zabrzu'... Pierwszy wynik wyszukiwania to oczywiście MotoRat, opinię 'internetową' mogę potwierdzić w 100%. Chłopaki to prawdziwi motocykliści z krwi i kości, nie tylko starają się przygotować do egzaminu, zasiewają także w człowieku ziarenko motocyklisty. Przygotowują także do dalszych poczynaniach na drogach, można liczyć na ich bezinteresowną pomoc w wybraniu ciuchów na motocykl, jak i samego motocykla... Atmosfera na kursie jest jedyna w swoim rodzaju, po przeczytaniu opinii o innych szkołach jazdy, stwierdzam, że lepszej nie można wybrać!!! Na potwierdzenie pochwalę się, że egzamin zaliczyłem za pierwszym razem, nie mając nigdy wcześniej styczności z motocyklami ;-) Dziękuje Rafałowi za jazdę po mieście w niezbyt sprzyjających warunkach, Patrykowi za wszystkie godziny na placu i całej reszcie która się przyczyniła do tego abym wspominał ten kurs baaardzo pozytywnie! ;-)) ”

Patrykl Wierzchowski

„NAJWYŻSZY POZIOM NAUCZANIA!!!Z całego serca polecam MotoRat nauczyli mnie chłopaki jak jeździć a nie zdać po prostu egzamin.Nie ma co się rozpisywać ...powiem krotko NAJLEPSZA SZKOŁA !!!I NAJLEPSI INSTRUKTORZY !!!!DZIEKI JESZCZE RAZ ZA WSZYSTKO !!! ps.Egzamin teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym :)”

DorotkaZła

„Po raz drugi kurs i po raz drugi zdany egzamin. 3 lata temu robiłam w MotoRat kurs na kategorię A2, w tym roku kurs na podwyższenie kategorii na A. Egzamin zdany bez problemu za pierwszym razem :D Nie ma co dużo pisać, tak samo jak 3 lata temu, tak samo teraz a nawet jeszcze mocniej polecam tę szkołę nauki jazdy!! ”

Bobi

„Zapytałem znajomych {koledzy koleżanki a nawet instruktorzy } o szkołę nauki jazdy na motocyklu każdy wskazał Waszą czyli MOTORAT. Wskazali mi naprawdę dobrą szkołe do zdobycia uprawnień na motocykl. Instruktorzy pokażą każde zadanie ale również obserwują czy kursant ma jakiś problem {jak było w moim przypadku} a wszystko przez nie groźny upadek. Po przerwie wymuszonej i powrotu na dalsze jazdy tylko przypomnienie co jak z czym się je i bez problemu mi wszystko wychodziło. A wszystko zaowocowało tym , że zdałem egzamin pełny za 1-szym podejściem szczególnie praktyczny bo zdanie egzaminu teoretycznego w dużej mierze zależy od siebie samego czyli im więcej robisz testów tym łatwiej. Teraz szukam sprzęta i mam nadzieje , że jeszcze uda mi się w tym roku zaliczyć kurs ŚMIERCIOODPORNI oczywiście gdzie Tylko i wyłącznie w MOTORACIE, POZDRAWIAM CAŁĄ EKPIE.”

Mateusz Siciarski

„Najlepsza szkoła w województwie a nawet szczerze mogę powiedzieć, że w kraju;) egzamin zdany na pierwszym razem. Ale i pokora, szacunek do motocykla Szybki kurs Doświadczeni instruktorzy; Rafał Bryła Witek Oblech Miglanc No i oczywiście Angela naprawdę polecam;) Raz jeszcze dzięki ;) Piona ”

Pietruszka

„Na starość napadł mnie motocykl :) Chociaż nie jest to zbyt poważna maszyna, bo 125-tka, zdając sobie sprawę ze swojej niewiedzy jeśli chodzi o technikę jazdy, postanowiłem się doszkolić. I tak trafiłem do Motoratu na szkolenie Śmiercioodporni. Słuchajcie: to szkolenie jest warte każdej wydanej na nie złotówki! Zarówno w zakresie pierwszej pomocy (duży plus za spory zastrzyk wiedzy, popartej doświadczeniem Rafała), jak i w zakresie szkolenia z jazdy. Daliście w kość mnie i motorkowi, ale teraz już wiem, jak zareagować w sytuacji awaryjnej. Pozdrówka dla całej ekipy!”

Daniel

„Witam.Zanim trafiłem do Motorat,uczyłem się jeździć u pseudo instruktora,od którego nie dość że się niczego nie nauczyłem,to jeszcze pogłębiłem złe nawyki.Motorat,nie dość że tworzy klimat wspaniałego motocyklizmu,to jeszcze uczy nie zwykle dobrze i bezpiecznie jeździć,a nie aby tylko zdać egzamin.Warto jednak pamiętać,o ich szkoleniu z zakresu techniki jazdy 'Śmiercioodporni',który oczywiście zaliczyłem.Wycisnęli ze mnie i z mojej maszyny siódme poty,nauczyli mnie nowych wg mnie niewykonalnych technik jazdy,poprawiającej bezpieczeństwo jazdy, dzięki czemu wiem co potrafię,nad czym muszę popracować.Wielkie dzięki MOTORAT.Wy sprawiacie,że można uwierzyć w siebie,że można przeć ku doskonałości w motocykliźmie.Pozdrawiam Was Serdecznie. ”

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane
loader Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy
X