JA_JOLKA! / O! YAMA :)

„ Nie pokazali mi tylko jak ZDAĆ na moto. Nauczyli mnie pokory i szacunku do mocy. Pokazali jak słuchać i stworzyć zgrany duet ze swoją maszyną, zarażają swoją pasją do tego co robią jak EBOLĄ. A Oni sami? - są jak RODZINA, a każdy kursant, czy tylko doszkalający się, zostaje jej członkiem. Chłopaki dziękuję Wam za wszystko!!! Angela - JESTEŚ FUNDAMENTEM TEJ RODZINY PS. Mam nadzieję że wszelkiego rodzaju pokładanie się na asfalcie mam już za sobą :DDDDDDDDDDD!!!”

Paweł Dudziński

„Egzamin na A, zdany za pierwszym razem, chociaż w dwóch turach :) Kursant ciężki, a jednak dało radę! Dodatkowe godziny warte dopłaty :) Jak najbardziej polecam Motorat każdemu, kto rozpoczyna przygodę z motoryzacją. Co ważne, teoria była przekazana w atrakcyjny sposób i ta wiedza zostaje w głowie! Polecam!”

Człowiek Mucha-Guma

„TYLKO MOTORAT! Wczoraj zdałem egzamin na kat. A za pierwszym strzałem i z pełną świadomością stwierdzam, że to dzięki ekipie Motorat. Co prawda nie mam porównania z innymi szkołami jeśli chodzi o kursy na kat. A ale posiadam dwie inne kategorie robione w dwóch różnych szkołach i stwierdzam, że Motorat jest jedyną, w której uczą jak jeździć na motocyklu a nie tylko jak zdać egzamin, co szczególnie w przypadku motocykla jest SZALENIE ważne. O tym jak uczą Motorat miałem okazję przekonać się już na egzaminie na placyku, gdzie wszyscy bez wyjątku w ogóle nie używali sprzęgła i walczyli z motocyklem na zasadzie rzucania tłowiem na boki, żeby się ratować. Całe szczęście, że spytałem kolegi motocyklisty gdzie zapisać się na kurs, który bez zastanowienia polecił mi Motorat. Inna sprawa to atmosfera na kursach, która też jest świetna, wszyscy są cierpliwi i przyjacielscy, nie ma Panów i Pań, wszyscy są kolegami motocyklistami (tudzież kolegami kandydatami na motocyklistę :) ). Jeśli w przyszłości mój syn będzie chciał zrobić prawko na motocykl to choćby kurs w Motorat kosztował wtedy sześćset baniek to sprzedam nerkę i i tak go tam zapiszę. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia jednego z moich marzeń.”

Łapa

„Miałem przyjemność uczestniczyć w kursie doskonalenia jazdy motocyklem 'Śmiercioodporni'. Szkolenie przekroczyło moje oczekiwania! Zdecydowany szacun za sposób zaplanowania zakresu merytorycznego i technicznego, tempo i profesjonalizm przygotowania kolejnych elementów treningu jazdy. Cały trening odbywał się świetnej atmosferze i pomimo tego, że motocykliści to gaduły a trening był wymagający, byliśmy skutecznie dopingowani do dalszego wysiłku. Osobna 'piątka' za szkolenie z pomocy medycznej. Jeśli mieliście okazję w jakimś uczestniczyć, polecam porównać z prowadzonym przez Rafała - piguła doświadczenia życiowego, bazy merytorycznej i praktycznych podpowiedzi. Polecam!”

Spinka

„Motorat to nie tylko szkoła jazdy, ale też ekipa przekozackich wariatów z charakterem. Jedyna szkoła w swoim rodzaju z świetną atmosferą. Dzięki Motoracie poprawiłam swoja technikę jazdy i czuje się pewniej na drodze. Wielkie propsy i niech moc będzie z Wami :D ”

Rasta

„Cześć Wszystkim! Wczoraj zaliczyłem egzamin no to Wam napiszę co i jak w tej szkole... To są jakieś jaja, żeby chodzić na zajęcia z przyjemnością nie ? Czy coś jeszcze trzeba pisać ? Tak! Dostałem nie raz w d ....i wracałem mokry z zajęć ale powiem Wam, że to daje efekt. Jako, że jestem 'świeży' i moja styczność z motocyklem to sporadyczne przejażdżki na motocyklu a to od któregoś kuzyna a to od któregoś kumpla, nie licząc młodości, którą spędziłem na ogarach, jawach itd..., to nauczyłem się o nich i technice jazdy naprawdę wiele. Oni nie uczą tylko zdawać egzaminu ale uczą jeździć i tego jak robić to bezpiecznie. Ludzie są fantastyczni! Pozdrowienia dla całej Ekipy! A i jeszcze jedno. Tak szybko się mnie nie pozbędziecie. Wracam do Was na wiosnę bo też chcę być 'śmiercioodporny' :)Polecam z całego serca i UWAGA ! Oni są uzależniający hi hi hi :D”

Ola

„Egzamin zdany za pierwszym podejściem!! Dziękuje wam serdecznie za mile spędzony czas w doborowym towarzystwie i wsparcie jakie od was otrzymałam. Jesteście najlepsi w tym co robicie!!”

Marysia

„Super, super, super i jeszcze raz super. Wspaniała ekipa z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Chociaż początki nie są kolorowe to efekt końcowy (zdany egzamin i jazda na własnym motorze)jest czymś niesamowitym :) POLECAM, POLECAM i jeszcze raz POLECAM :) ”

lopez

„szkola 'motorat' jest najlepsza, system nauczania nie nalezy do latwych, ale czy nie oto wlasnie chodzi? Rafal i ekipa sa swietni w tym co robia, zalezy im na tym by jak najlepiej nauczyc przyszlego kursanta technik jazdy motocyklem. Wiele mnie nauczyli DZIEKI! :) Zapraszam wszystkich do szkoly 'motorat'”

Anna Nowak

„Świetna szkoła motocyklowa , wspaniali ludzie. Egzamin zdany za pierwszym podejściem :) ”

IZI

„Polecam MotoRat! Nietypowe metody nauczania, dostęp do wielu motocykli, instruktorzy, dla których motocykle to prawdziwe hobby. Skuteczność - egzamin zdany za pierwszym razem :) ”

Mateusz Wadas

„Wspaniała atmosfera, mili i sympatyczni ludzie a co najważniejsze doskonale uczący jazdy! Ciesze sie że poszedłem właśnie to TEJ szkoły jazdy! Polecam wszystkim”

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane
loader Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy
X