Karol Boufał - Carlos

„Nauka od podstaw to nie lada wyczyn. Ekipie z Motorat-u się to udało i teraz cieszę się ukończonym kursem i zdanym egzaminem. Jest to szkoła z pazurem i nauczą Cię wszystkiego co potrafią by móc zapanować nad motorem a i same przepisy ruchu drogowego były zrozumiałe. Polecam szczerze i do zobaczenia w trasie na jednośladzie.”

Wojciech Dynus

„Już po pierwszej rozmowie z Rafałem wiedziałem, że dobrze trafiłem ;-) Zanim przyszedłem do MotoRat nie miałem żadnego doświadczenia z jednośladami, nie licząc jazdy na rowerze. Dzięki kursowi dowiedziałem się nie tylko jak zdać egzamin, ale przede wszystkim jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Wszyscy instruktorzy MotoRat to pasjonaci, dzięki czemu na każde jazdy przychodziło się z pozytywnym nastawieniem i chęcią na nauki. Nie zawsze było łatwo, ale dzięki trafnym uwagom i rozmowom ostatecznie udawało się ogarnąć nawet bardzo wymagające manewry :-) Uwieńczeniem kursu był egzamin, który zdałem za pierwszym razem ;-) Dzięki wielkie wszystkim z MotoRat - bez Was nie byłoby to możliwe!”

Rafał Szafraniec

„Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim Szkołę Jazdy - Motorat. Zajęcia teoretyczne nie powodują senności, zajęcia praktyczne na placu manewrowym pozwalają w pełni zapanować nad maszyną, zajęcia na mieście ... - musicie przeżyć poprostu :) Polecam”

Hayek

„Doskonała szkoła jazdy,zajęcia teoretyczne były prowadzone w bardzo ciekawy sposób,praktyka na placu manewrowym oraz wyjazd na miasto przebiegły profesjonalnie oraz bezpiecznie pod czujnym okiem instruktorów,co tu dużo pisać,polecam wszystkim tą szkołe jazdy i LwG!”

Dodatek

„W 100% mogę polecić MOTORAT wszystkim, którzy chcą wybrać się na kurs prawa jazdy ale jak i tym którzy chcą podszkolić swoje umiejętności(tak jak było w moim przypadku). Super atmosfera, instruktorzy to motocykliści z krwi i kości posiadający ogromną wiedze na różne tematy :p Jeśli zdecydujecie się na MOTORAT to na pewno nie będziecie żałowali ; )”

Dawid Kupis(Dejf)

„Gorąco polecam. Bardzo dobra szkoła która uczy jeździć motocyklem, anie tylko jak zdać egzamin.Ciekawe zajęcia teoretyczne których chce się słuchać. Plac manewrowy to świetna zabawa która wiele uczy, aż nie chce się wracać do domu. Ekipa MotoRat to Fajni ludzie z pasją którzy wiedzą co robią. Moje wcześniejsze doświadczenie z motocyklem było zerowe. Egzamin zdany za pierwszym razem, to chyba mówi wszystko. Podziękowania i Pozdrowienia dla całej załogi MotoRat!”

Krzysiek(Cybu)

„MotoRat to nie tylko szkola jazdy lecz grupa ludzi z pasja. To motocyklisci z krwi i kosci. Forma kursu teoretycznego na pewno nikogo nie znudzi lecz da fantastyczny poglad na wybrane zagadnienia Szeroki zakres cwiczen na placu oraz fantastyczna wyprawa do Rybnika pozwoli kazdemu poczuc pasje do motocykli. Serdecznie pozdrawiam, goraco polecam i LwG! ”

Marceli Stachurski

„Polecam wszystkim szkolenie Śmiercioodporni! Super atmosfera, fajna ekipa i niezwykle cenne wskazówki zarówno z techniki jazdy, jak i 1 pomocy od praktyków z branży motocyklowej i medycznej (nawet, jeśli ktoś przeszedł już kilka kursów). W trakcie części na placu dużo treningu, pozwalającego zwrócić uwagę na błędy i skorygować je np. podczas wąskich nawrotów. Do tego wystarczająca liczba instruktorów - kilka osób - nie 1 czy 2 osoby, dobre żarło i napoje. Podziękowania dla Rafała i Ekipy!”

Paweł

„Krótko i na temat: Najlepsza szkoła w Zabrzu!”

Anna Długosz

„Właśnie skończyłam szkolenie Śmiercioodporni i uważam, że KAŻDY z mniejszym (jak ja) lub większym stażem na dwóch kółkach powinien taki kurs odbyć. Kurs przede wszystkim pozwolił mi się zaznajomić z moją maszyną i przełamać strach przed wieloma rzeczami!!! No i coś co mnie zaskoczyło najbardziej, to nauka rzeczy , o których nigdy nie usłyszałam na standardowym kursie kat A, a okazało się że to podstawy. Chłopaki DZIĘKI!!! bo wiem że nie było ze mną łatwo ;-) jazda bez trzymanki !!! dosłownie i w przenośni, dzięki było super”

Madzia Materla

„Zacznę od tego że motory kocham od dziecka ale zawsze coś stało na przeszkodzie żeby zrobić kurs na kat A. Do MOTORAT przyprowadziłą mnie koleżanka i po paru minutach wiedziałam że to jest to miejsce gdzie spełnią sie moje marzenia o kursie na moto. Atmosfera na placu rodzinna, instruktorzy to fachowcy w każdym calu, nauczyłam się tam wszystkiego.Angelka zadbała o grafik który jest bardzo ważny dla osób które pracują i mają rodziny.Wykłady z pierwszej pomocy zostaną mi do końca życia i po nich nie będę się już bała jej udzielić na ulicy. POLECAM w 100% z ręką na sercu. Dziękuje za każdą minutkę spędzoną na placu wszystkim pracownikom , kursantom i ludziom którzy tam przyjeżdżali bo każdy z nich dał coś od siebie do tak miłych wspomnień. ”

Aga Z

„Polecam tę szkołę jazdy! Prowadzą ją profesjonaliści będący jednocześnie prawdziwymi pasjonatami motocykli :) Uczą nas, jak kochać motocykle miłością mądrą, rozsądną... dającą ogrom przyjemności ;)) ”

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane
loader Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy
X