Sebastian Hartman

„Czytając opinie moich poprzedników właściwie mógłbym po prostu się pod nimi podpisać :). Podchodząc do kursu nie miałem zielonego pojęcia o motocyklach i prawdę mówiąc nie spodziewałem się, że jazda motocyklem wymaga od kierującego tylu umiejętności, pokory, a czasem wręcz wiary, że dany manewr w ogóle da się wykonać :). MOTORAT to nie tylko kurs mający na celu odfajkowanie zdanego egzaminu, co osiągnąłem za pierwszym podejściem - to szkoła, dzięki której motocykl przestaje być wyłącznie środkiem transportu, ale dobrym kumplem, który łącząc w sobie pasję, świetną zabawę, zastrzyki adrenaliny i przyciąganie ciekawych ludzi wyznacza nowy, dodatkowy trend w życiu. Wiedza przekazywana przez instruktorów to nie tylko sucha teoria, ale doświadczenie, które sami zdobywali pokonując kolejne kilometry, a ja po pierwszych setkach kilometrów jestem pewny, że wybór szkoły jazdy z Rafałem na czele to jeden z najlepszych wyborów jakich dokonałem. Dzięki !”

Ania

„ŚMIERCIOODPORNI...chcę podziękować za kurs, w którym miałam przyjemność brać udział.Warto było przyjechać z Opola ale pewnie z dalszego miejsca też bym się zdecydowała.Bo warto:) Każdy rozsądniej myślący człowiek będzie nieprzerwanie doskonalił swoje umiejętności jazdy na motocyklu.Problem jest jeden-znaleźć miejsce, gdzie to zrobić. Czytając informacje, opinie o szkole MOTORAT byłam pewna,ze to będzie właściwy wybór. Potwierdzam:] Prowadzący - Rafał - kompetentny, doświadczony, robiący cuda jak gdzieś ktoś stwierdził;) Prawda. I tego się spodziewałam. Ale dodatkowo ujęło mnie specyficzne podejście do różnych tematów - łamanie sztywnych schematów, książkowych wytycznych, których większość boi się podważyć , bo nie ma zapewne argumentow, szczera opinia poparta faktam i doswiadczeniem. Do tego żywa, otwarta dyskusja z humorem, brutalną prawdą ale i wzajemnym szacunkiem. Szkolenie jednodniowe a wiedzy i umiejętności doświadczyłam niewspółmiernie więcej. Ja chcę do Was jeszcze wrócić.I ostrzegam,mogę przyprowadzić innych;) Pozdrawiam.”

Karolina

„Pasja, umiejętności prowadzącego na najwyższym poziomie, atmosfera nie do podrobienia, a co najważniejsze moja technika jazdy poprawiła się o 100%!!!!!Nabrałam umiejętności które ułatwiają mi jazdę i bezpieczeństwo!Wrócę tam znowu aby jeszcze lepiej jeździć.Polecam tym wszystkim którzy chcą się czegoś nauczyć.Do zobaczenia!!!!”

diablik

„Nic dodać, nic ująć 3 x P (Profesjonalnie, Porządnie, Przekonująco). Hmmm zastanawiam się czy polecić tą szkołę - ale nad czym się tu zastanawiać - Jaaaaaaaaaaaaaasne , że tak. Genialna atmosfera akurat taką jaką lubię. Przekazywana wiedza w sposób jasny i klarowny. Poczucie humoru prowadzącego na światowym poziomie. Reasumując - bardzo ale to bardzo polecam szkołę . I do następnego !!!”

Bartłomiej Lechowski

„Zdane za pierwszym razem kat. A2 , wiadomo testy sprawa indywidualna natomiast jazdy pod okiem najlepszych instruktorów w okolicy . Polecam !!!!!!!!!!!! :)”

Mateusz Majcher

„Miałem przyjemność uczestniczyc w kursie doskonalącym technikę jazdy. Pomimo tego że był to kurs mocno okrojony ramami czasowymi to wyniosłem z niego wile wrazeń, pozotywnych emocji i wiedzy o stanie swych umiejętności. Jadąc tam byłem dość sceptycznie nastawiony, bo czego nowego może nauczyć się motocyklista z dwudziestoletnim starzem. Okazało się że jednak może i to bardzo dużo, przekonałem się jak wile mam braków ile jeszcze umiejetnosci powinienem szlifować. Polecam kursy prowadzone przez MOTORAT. Nawet jezeli uważasz że jeździsz doskonale przyjedź tam, bedziesz miał okazje zweryfikować swe umiejetnosci, być może okaże się że jesteś motocyklistą doskonałym, albo tak jak w moim przypadku nabierzesz nieco pokory w stosunku do swych umiejetnosci i dowiesz sie jakie masz braki, to może uratować życie. pozdrawiam”

TOMEK

„POLECAM PASJA I WIEDZA POŁĄCZONE RAZEM DAJĄ NAPRAWDĘ NIEZŁĄ MIESZANKĘ JESTEM MOTOCYKLISTĄ I INSTRUKTOREM DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY WYMIANA DOŚWIADCZEŃ Z TAKIMI LUDŹMI TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ ”

Andrzej Kotelon

„Szczerze polecam jazdy doszkalające wszystkim motocyklistom. Tym początkującym jak i 'wyjadaczom'. Tym drugim chyba polecam najbardziej. Motocyklisto, zweryfikuj swoją wiedzę i umiejętności w kontrolowanych warunkach, zanim zabraknie Ci pomysłów na wyjście z kryzysowej sytuacji na drodze. Białystok pozdrawia Motorat!”

Karolina Krakowczyk

„Lepiej trafić nie mogłam :D 'MotoRat' to przede wszystkim ludzie z pasją i zamiłowaniem do motocykli i innych ludzi, uczą jak przeżyć na drodze, bo nie oszukujmy się każdy z nas był lub będzie w sytuacji, w której potrzebne będą umiejętności, a nie tylko szczęście. Rafał, Mateusz, Angela robią kawał dobrej roboty, a do tego wkładają to całe serce. Pomogą każdemu, nawet tym najbardziej opornym ;p na każdego znajdą sposób :D Atmosfera na placu jak i na wykładach sprawia, że chce się do nich wracać. Najważniejsze to, to że do każdej osoby podchodzą indywidualnie, dlatego egzamin po takich jazdach i teorii jak w MotoRat to naprawdę tylko formalność. LwG!:D ”

Beata sójka

„Polecam jak najbardziej!! Szkoła, która nie tylko uczy jak zdać poprawnie egzamin ale również jak bezpiecznie jeździć po drogach na motocyklu. Kurs jest tak skonstruowany żeby każdego nauczyć jeździć. Sama jestem chuda i niską dziewczyna i ciężko mi bylo jeździć od razu na dużym i ciezkim motocyklu dlatego zaczynalam na malym i lzszejszym i miałam możliwość ćwiczenia na innych motocyklach. Jeśli chodzi i Rafała to nie znajdziecie większego pasjonaty i profesjonalisty. A atmosfera na placu taka jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej!! Spedzasz tam nie tylko jazdy ale i kazdy wolny czas!! Najlepsza ekipa!”

Patryk Widuch

„Najlepsza szkoła nauki jazdy w MotoRat nie ucza jak zdac egzamin tylko ucza jak jezdzjeździć motocyklem bardzo polecam wszystkim motocyklistom i przyszłym motocyklistom :)”

Marek

„'Motorat' jest według mnie najlepszą szkoła nauki jazdy :) Rafał wraz z ekipą chcą Cie nauczyć jeździć, a nie tylko zdać prawo jazdy. Motorat to jedna wielka rodzina i to codziennie potwierdzają osoby przyjeżdżająca na plac aby odwiedzić wykładowców. Naprawdę poznać takich ludzi to skarb. Ludzi na których zawsze możesz liczyć. Pozdrawiam cały Motorat :) LWG :) ”

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane
loader Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy
X