Przemek

„Z czystym sumieniem polecam szkołę MotoRat!!! Tak naprawdę uczą jeździć a nie zdawać egzaminy, uczą przede wszystkim świadomości i bezpiecznej jazdy. Wszyscy instruktorzy MotoRat to pasjonaci motocykli, wkładają wiele wysiłku i serca w to co robią. Rafał - charyzmatyczny, z bogatym doświadczeniem nie tylko jako motocyklista ale również instruktor jazdy i pierwszej pomocy, zajęcia z nim to czysta przyjemność, Mateusz - nie odpuści nikomu dopóki nie nauczy, konsekwentny, Witek - świetny instruktor z bardzo duża dozą pokory, no i przede wszystkim Angela - gdyby nie ona wszyscy trzej zginęliby w papierach :) I wreszcie cała ekipa byłych kursantów, którzy wracają do Rafała codziennie. To o czymś świadczy :) Tam chce się być i uczyć!!! :)”

Bartłomiej Lechowski

„Co tu dużo pisać , szkoła jest dla tych co chcą nauczyć się jeździć !!! Program jest ułożony przez Rafała który bardzo dobrze zna się na rzeczy . Nie chodzi tutaj o klepanie zadań egzaminacyjnych , lecz wyrabianiu poprawnych nawyków dzięki którym zadania egzaminacyjne nie są przeszkodą. Rafał wprowadza nas w świat motocyklistów ktory poznajemy od podszewki. atmosfera na placu którą stwarzają przybywający ludzie , ale to moja obiektywna opinia każdy może mieć inną ;)”

Kamil Rusek

„Szkoła Jazdy MotoRat, a może bardziej Szkoła Życia Motocyklisty? Cała zgrana ekipa nauczy jak zachowywać się na drodze, dbać o swoje, jak i innych ludzi bezpieczeństwo, a przy tym czerpać przyjemność z jazdy. Nie mówić już o zdaniu egzaminu za pierwszym razem. Podziękowania w szczególności dla Rafała, za przekazanie w kursie tak wielu pomocnych rad.”

Dorota Bek

„Bardzo mocno polecam MotoRat !!! Jest to naprawdę profesjonalna szkoła jazdy. Rafał ma do każdego indywidualne podejście i zawsze znajduje rozwiązanie jeśli ktoś sobie nie radzi z danym zadaniem/ćwiczeniem. Atmosfera na placu jest super, przez co jeszcze bardziej można pokochać świat motocyklistów. Najważniejszą rzeczą której każdy się tam nauczy jest to jak bezpiecznie poruszać się motocyklem po drodze, a nie tylko jak zdać egzamin. ”

Damian

„Nigdy nie miałem w sobie duszy rajdowca i jedyne na czym mi zależało, gdy postanowiłem zrobić prawko, to pójść do takiej szkoły, która nauczy mnie jak panować samochodem w każdych warunkach. Mimo iż Rafał (pozdro dla Ciebie!) wygląda jak gwiazda rocka, to jego podejście do życia i jazdy samochodem jest bardzo dojrzałe i tę dojrzałość mi w stu procentach przekazał, co było widoczne przez egzaminatora na egzaminie, dlatego prawko zdałem za pierwszym razem!”

Andrzej

„Naprawdę profesjonalna ekipa motocyklowych 'wariatów'. Nie tylko uczą jeździć na motocyklu ale również uczą jak być dobrym motocyklistą. Do tego bardzo duża, profesjonalna wiedza z ratownictwa medycznego. Na egzaminie, nie miałem większych problemów - szczerze polecam.”

Daniel

„W Motoracie robiłem dwie kategorie - A i B. Zdałem za pierwszym razem. Mówiąc krótko - nauczą Cię jeździć jak mało kto.”

Michał

„Witam - bez chwili zastanowienia mogę spokojnie polecić szkołę MotoRat wszystkim tym, którzy nie tylko chcą zdać egzamin na prawo jazdy, ale przede wszystkim chcą się nauczyć jeździć. Rafał to profesjonalista i pasjonat jakich mało. Poznaj go sam, a się przekonasz! ”

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane
loader Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy
X