Pokaż Swego Sprzęta - zabrzańska integracja!

 

Po raz kolejny mamy ogromną przyjemność zaprosić na integrację zabrzańskiego środowiska motocyklowego! Impreza otwarta jest dla wszystkich miłośników jednośladów - bez względu na ich wiek, pojemność silnika, moc oddaną na koło czy wreszcie staż na jednośladzie!

 

JAK BĘDZIE TO WYGLĄDAĆ?

Zapraszamy już 18 lipca 2020 roku (sobota) na plac manewrowy MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego przy ul. Knurowskiej w Zabrzu (wjazd naprzeciwko salonu SsangYong).

 

Tam zapraszamy do wspólnego biesiadowania - przygotujemy dla Was grilla, na którego będziecie mogli wrzucić co tylko chcecie (ale też sami tego pilnujecie sobie ;)), wykoszone trawniki, na których będziecie mogli się rozłożyć i wypocząć w (miejmy nadzieję) letnim słoneczku, a także - a może przede wszystkim - dajemy Wam możliwość wspólnego spotkania z zabrzańskimi motocyklistami w ramach integracji naszego środowiska! Rzecz jasna wstęp jest całkowicie darmowy!

 

Co więcej, proponujemy Wam konkurs na najciekawszy motocykl na imprezie! W ramach plebiscytu, w którym sami będziecie głosować, wybierzemy najfajniejszy jednoślad, który będzie uczestniczył w imprezie! Dla zwycięzcy rzecz jasna przygotujemy drobny upominek!

 

Nie czekaj i już dziś rezerwuj sobie sobotnie popołudnie!

 

INFORMACJA EPIDEMICZNA!

 

Z racji wciąż trwającego zagrożenia epidemicznego jesteśmy zmuszeni wprowadzić dodatkowe obostrzenia zgodne z przepisami prawa.

 

  • Obowiązuje limit 150 osób uczestniczących w przedsięwzięciu. Co oznacza możliwość uczestniczenia tylko 130 gości, bowiem pozostałe 20 osób to obsługa i zabezpieczenie imprezy.
  • Nalegamy na zastosowanie dystansu społecznego, czyli utrzymywania odpowiednich odległości.
  • Obligatoryjnie nakładamy obowiązek zasłaniania twarzy maskami, chustami czy kominami w trakcie całej imprezy.
  • Nalegamy do dezynfekcji dłoni. Odpowiednie środki udostępnimy.