pokrowiec na kask
pomarańczowy pokrowiec na kask
pokrowiec na kask
pokrowce na kask dla motocyklistów
odblaskowy pokrowiec na kask dla motocyklisty
zielony pokrowiec na kask
żółty pokrowiec na kask

Pokrowiec na kask - 'Trójkąt odblaskowy'

Profesjonalny pokrowiec na kask z trójkątem odblaskowym - jedyne rozwiązanie pozwalające bezpiecznie i profesjonalnie zabezpieczyć miejsce wypadku, kolizji czy awarii motocykla.

Dostępność: Dostępny

Dostawa: 48 godzin

Cena: 29,00

Ilość sztuk: -+

Profesjonalny pokrowiec na kask

 

Specjalnie zaprojektowany pokrowiec na kask z trójkątem odblaskowym. To jedyne rozwiązanie pozwalające każdemu motocykliście bezpiecznie zabezpieczyć miejsce wypadku czy awarii motocykla. Wszak wystarczy jedynie… nałożyć na kask.

 

Produkt wykonany jest z elastycznej siatki w kolorach fluoroscencyjnych: orange (intensywna pomarańcza), yellow (wyraźna żółć), green ('odblaskowa' zieleń) oraz pink (charakterystyczny róż). Folia odblaskowa naniesiona jest techniką termotransferu, która zapewnia intensywne odbicie nawet niewielkiej ilości światła.
 

*przy zamówieniu proszę podać kolor pokrowca:

  • orange,
  • yellow,
  • green,
  • pink.

Pokrowiec ma rozmiar uniwersalny i dopasuje się do każdego rodzaju i wielkości kasku. W dolnej części znajduje się elastyczny ściągacz, który przytrzyma pokrowiec na kasku.
 

Po złożeniu i spakowaniu nasz produkt zajmuje niewiele miejsca, a wciąż zachowuje wszystkie swoje właściwości. Można go prać. Produkt zaprojektowany i wyprodukowane w Polsce wedle autorskiego pomysłu MotoRat.

 

 

Od motocyklistów, dla motocyklistów

 

Produkty, które znajdują się w sklepie naszej Szkoły Nauki Jazdy MotoRat, to wynik współpracy ludzi, którzy od lat zajmują się ratownictwem medycznym, a także szkolą przyszłych motocyklistów oraz sami są motocyklistami.

 

Misja, która polega na uświadamianiu ludzi o zagrożeniach, eliminowaniu ryzyka na drogach, a także szkolenie motocyklistów w zakresie doskonalenia techniki jazdy, wpłynęły na pomysł stworzenia przedmiotów, które znacząco podwyższają bezpieczeństwo na drodze, a także pomagają udzielić pomocy medycznej, czy też zabezpieczyć teren podczas wypadku.

 

Dzięki temu, że produkty te zostały zaprojektowane nie tylko przez ratowników medycznych, ale też przez motocyklistów, są one doskonale dopasowane do potrzeb i wygody motocyklisty.