Voucher - Warsztaty Śmiercioodporni Blok I

MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego zaprasza na Warsztaty Śmiercioodporni:BLOK 1 - Motocyklowa Taktyka Miejska!

Dostępność: Dostępny

Dostawa: 48 godzin

Cena: 300,00

Ilość sztuk: -+

Opis produktu

 

MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego zaprasza na Warsztaty Śmiercioodporni: BLOK 1 - Motocyklowa Taktyka Miejska!

 

Warsztaty składają się z dwóch części:

Część 1: Teoretyczne aspekty poruszanego bloku oraz skrócone szkolenie z Motocyklowej Pierwszej Pomocy Przedmedycznej prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i ratowników. Blok prowadzony jest w formie przystępnej dyskusji.

Część 2: Doskonalenie Techniki Jazdy Motocyklem - technika manewrowa w mieście.

 

Szkolenie odbywa  się na placu manewrowym szkoły MotoRat na granicy Zabrza i Gliwic, przy ul. Cmentarnej. Zwycięzca aukcji otrzyma drogą elektroniczną voucher na wskazane nazwisko. który będzie uprawniać do udziału w szkoleniu. Wersja papierowa vouchera będzie do odbioru w biurze MotoRat lub bezpośrednio przed szkoleniem, Na życzenie możemy ją wysłać. 

 

Termin szkolenia: dowolny w 2020 roku zgodnie z harmonogramem na stronie MotoRat.pl/terminarz.

 

Wymagamy zapisu w terminarzu w wybranym terminie.

 

Blok teoretyczny trwa co najmniej 2 godziny. Blok praktyczny trwa co najmniej 4 godziny zegarowe.

Program obejmuje szkolenie z prawidłowej pozycji na motocyklu, prawidłowe operowanie wzrokiem, praca sprzęgłem i gazem w trakcie manewrów, a także szereg wymagających ćwiczeń z powolnej jazdy, umiejętności manewrowania w ciasnych przestrzeniach miejskich, przejazdu z prędkościami poniżej progu równowagi (tzw. martwy ciąg), ciasne nawroty.

 

Szkolenie idealne dla każdego motocyklisty: zarówno początkującego, jak i tego doświadczonego. Polecane również osobom, które zmieniły motocykl i uczą się jego możliwości. Doskonale wskazuje i uczy prawidłowych nawyków, dzięki czemu jazda w ruchu miejskim, w korkach czy ciasne nawracanie staje się dziecinnie łatwe.

 

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu warsztatów i tytuł Śmiercioodpornego.

Miejsce: Gliwice, ul. Cmentarna 6 (w przypadku zorganizowanych grup istnieje możliwość organizacji w innym wskazanym miejscu o wskazanej specyfikacji).

 

Czas trwania: co najmniej 6 godzin.

 

Uczestnik szkolenia otrzymuje:

zaświadczenie o ukończeniu szkolenia

kartę I.C.E (ang. In Case of Emergency, pol. w nagłym wypadku)

pokrowiec na kask z trójkątem odblaskowym lub apteczkę motocyklową

zimne przekąski i napoje.

 

 

 

Od motocyklistów, dla motocyklistów

 

Produkty, które znajdują się w sklepie naszej Szkoły Nauki Jazdy MotoRat, to wynik współpracy ludzi, którzy od lat zajmują się ratownictwem medycznym, a także szkolą przyszłych motocyklistów oraz sami są motocyklistami.

 

Misja, która polega na uświadamianiu ludzi o zagrożeniach, eliminowaniu ryzyka na drogach, a także szkolenie motocyklistów w zakresie doskonalenia techniki jazdy, wpłynęły na pomysł stworzenia przedmiotów, które znacząco podwyższają bezpieczeństwo na drodze, a także pomagają udzielić pomocy medycznej, czy też zabezpieczyć teren podczas wypadku.

 

Dzięki temu, że produkty te zostały zaprojektowane nie tylko przez ratowników medycznych, ale też przez motocyklistów, są one doskonale dopasowane do potrzeb i wygody motocyklisty.