motocyklowa apteczka pierwszej pomocy
pokrowiec na kask z trójkątem ostrzegawczym
zestaw - apteczka i pokrowiec dla motocyklisty
uniwersalny pokrowiec na kask dla motocyklistów
motocyklowa apteczka pierwszej pomocy
podstawowy zestaw motocyklowy
pokrowce na kask w różnych wariantach kolorystycznych

Zestaw podstawowy MotoRat - 'Apteczka + pokrowiec'

Zestaw: apteczka motocyklowa + pokrowiec na kask (trójkąt).

Dostępność: Dostępny

Dostawa: 48 godzin

Cena: 53,00

Ilość sztuk: -+

Podstawowy zestaw motocyklisty - Apteczka + Pokrowiec

 

Absolutny 'must have' każdego motocyklisty: zestaw apteczka motocyklowa + pokrowiec na kask z naszytym trójkątem ostrzegawczym. Apteczka 'MotoRat' jest całkowice zgodna z normą DIN 13167 obowiązującą w całej Unii Europejskiej.

 

Apteczka zawiera:

 • 1 x plaster samoprzylepny w rolce 5 m x 2,5 cm. (DIN 13019-A)
 • 14 x zestaw plastrów (DIN 13019-E)
 • 1 x opatrunek indywidualny M (DIN 13151-M)
 • 1 x opatrunek indywidualny G (DIN 13151-G)
 • 1 x koc ratunkowy 210 cm x 160 cm.
 • 1 x chusta opatrunkowa 60 cm x 80 cm (DIN 13152-A)
 • 1 x nożyczki 14,5 cm (DIN 58279-A)
 • 4 x rękawice jednorazowe winylowe (DIN EN 455-1/-2)
 • 2 x chusteczka nasączona
 • 1 x instrukcja pierwszej pomocy wraz z wykazem telefonów alarmowych
 • 1 x spis zawartości apteczki z oznaczeniem producenta i importera

Wkład apteczny wyprodukowała niemiecka firma Leina-Werke GmbH

PRODUCENT : Vera
 

Saszetka wykonana z materiału poliester, zamykana zamkiem błyskawicznym. Na tylnej ścianie naszyte rzepy umożliwiające montaż do pasa lub motocykla. Wygodna w użyciu, niezbędna w każdej dalszej lub bliższej podróży motocyklem, samochodem czy uprawiając sport.

 

W zestaw wchodzi również:

 

Pokrowiec na kask - 'Trójkąt odblaskowy'

 

Specjalnie zaprojektowany pokrowiec na klask z trójkątem odblaskowym. To jedyne rozwiązanie pozwalające każdemu motocykliście bezpiecznie zabezpieczyć miejsce wypadku czy awarii motocykla. Wszak wystarczy jedynie… nałożyć na kask.
 

Produkt wykonany jest z elastycznej siatki w kolorach fluoroscencyjnych: orange (intensywna pomarańcza), yellow (wyraźna żółć), green ('odblaskowa' zieleń) oraz pink (charakterystyczny róż). Folia odblaskowa naniesiona jest techniką termotransferu, która zapewnia intensywne odbicie nawet niewielkiej ilości światła.
 

Pokrowiec ma rozmiar unierwsalny i dopasuje się do każdego rodzaju i wielkości kasku. W dolnej części znajduje się elastyczny ściągacz, który przytrzyma pokrowiec na kasku.
 

Po złożeniu i spakowaniu nasz produkt zajmuje niewiele miejsca, a wciąż zachowuje wszystkie swoje właściwości. Można go prać. Produkt zaprojektowany i wyprodukowane w Polsce wedle autorskiego pomysłu MotoRat.

 

 

 

Od motocyklistów, dla motocyklistów

 

Produkty, które znajdują się w sklepie naszej Szkoły Nauki Jazdy MotoRat, to wynik współpracy ludzi, którzy od lat zajmują się ratownictwem medycznym, a także szkolą przyszłych motocyklistów oraz sami są motocyklistami.

 

Misja, która polega na uświadamianiu ludzi o zagrożeniach, eliminowaniu ryzyka na drogach, a także szkolenie motocyklistów w zakresie doskonalenia techniki jazdy, wpłynęły na pomysł stworzenia przedmiotów, które znacząco podwyższają bezpieczeństwo na drodze, a także pomagają udzielić pomocy medycznej, czy też zabezpieczyć teren podczas wypadku.

 

Dzięki temu, że produkty te zostały zaprojektowane nie tylko przez ratowników medycznych, ale też przez motocyklistów, są one doskonale dopasowane do potrzeb i wygody motocyklisty.