Nauka jazdy dla niesłyszących i niedosłyszących

 

Jedyny taki kurs w Metropolii GZM

 

Z ogromną przyjemnością miło nam poinformować, MotoRat - Szkoła Jazdy i Ratownictwa Drogowego w marcu 2020 roku wprowadził do swojej oferty szkolenia z nauki jazdy kategorii B (czyli samochody do 3,5 tony, ale także szereg innych pojazdów, w tym motocykle o pojemności do 125 cm3).

 

Nasza szkoła nauki jazdy ma wieloletnie doświadczenie na rynku i może pochwalić się setkami zadowolonych kursantów, którzy uzyskali za naszą pomocą prawa jazdy kategorii A i kategorii B. Naszym celem jest jednak ciągły rozwój, dostosowywanie się do aktualnych potrzeb i przede wszystkim otwarcie na jak najszerszą pulę osób, które chciałyby skorzystać z naszych usług.

 

kurs prawa jazdy dla niedosłyszłących

 

Kurs prawa jazdy kat. B dla niedosłyszących

 

Od 2016 roku naszym oczkiem w głowie jest również Stowarzyszenie Śmiercioodporni, które zajmuje się szeroko pojętą promocją bezpieczeństwa na drodze, ale również aktywizacją osób niepełnosprawnych i wprowadzaniem ich do ruchu drogowego. Dlatego z ogromną przyjemnością skorzystaliśmy z możliwości wprowadzenia do naszej oferty nowej usługi, czyli kursu kategorii B dla osób niedosłyszących lub niesłyszących.

 

Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzi Marek Szol, który nie tylko jest doświadczonym instruktorem nauki jazdy, ale także certyfikowanym tłumaczem języka migowego (T1) CODA. Miga praktycznie od urodzenia, wszak wywodzi się z rodziny niesłyszących.

 

prawo jazdy kat. B dla niesłyszących