Ruda

„Nawet małpę nauczą jeździć :) Wpaniali ludzie. 100 % profesjonalizmu, 200 %cierpliwości i 500 % świetnej atmosfery :) ”

San!

„Najlepsza szkoła jaką można sobie wymarzyć, rozpoczynając jako drobna niewysoka kobieta swoją pierwszą przygodę z motocyklem! Profesjonalni instruktorzy którzy dostosowują swoje podejście do postępów i charakteru dzięki czemu nauka jest czystą przyjemnością ;) Są to ludzie z powołania, cierpliwi i wyrozumiali, potrafiący dać zarówno wsparcie merytoryczne jak i psychiczne jeśli tylko jest taka potrzeba! Dla mnie już sama nauka była wyzwaniem, gdy była konieczność zmierzenia się 200kg gladiusem. W Motorat zgłębiłam wiele tajników techniki jazdy na motocyklu oraz dzięki czemu wzrost i waga przestaje mieć znaczenie, Motorat oferuje o wiele wiele więcej niż tylko nauka na zdanie egzaminu. Z całego serca mogę polecić tą szkołę! Pozdrowienia dlacałej ekipy z Motoratu ;) Jesteście najlepsi!”

Michal 'Pistolet'

„Egzamin na kategorie A zdany za pierwszym razem, gorąco polecam tę szkołę. Dziękuje i będę milo wspominał wszystkich. Pozdrawiam!”

Pablito

„Wyobraźcie sobie kamień. Gruby, nieociosany, nieforemny kawałek skały. Taką skałą byłem, kiedy w maju po raz pierwszy pojawiłem się na jazdach w szkole. Absolutnie nie miałem pojęcia w jaki sposób obsługuje się motocykl, w jaki sposób w ogóle ruszyć, nie mówiąc już o manewrach. Po dwudziestu godzinach jazd z ekipą MotoRatu plac manewrowy nie stanowił dla mnie żadnej tajemnicy, a miasto poznawałem na dwa sposoby: ten, który przyda mi się na egzaminie i przede wszystkim ten, jaki będę wykorzystywał w przyszłości na drodze. Bardzo dziękuję za bezcenną wiedzę i przede wszystkim: za fantastyczny klimat, dzięki któremu na plac wracałem i będę zawsze wracał z ogromną przyjemnością! ”

Patryk 'Tita'

„Najlepsza szkoła!! Wybrałam szkołę jazdy MotoRat i nie żałuję! Każdy instruktor, który tam pracuje jest kompetentnym, spokojnym, cierpliwym człowiekiem lubiącym żartować. :) Każdy tłumaczy solidnie i prosto. Na jazdach zawsze panowała świetna atmosfera! Nigdy nie byłem spięty, a każda jazda to była czysta przyjemność. Zostałem bardzo dobrze przygotowany do egzaminu państwowego ;) Godziny jazd są dopasowywane pod kursanta :) Także polecam bardzo!!!”

Adam 'Filip' Filipiak

„Egzamin zdany z 1 - szym razem.Dzieki ludziom, którzy maja pasie do tego co robią. Pamiętajcie ktokolwiek to bedzie czytać. Do motorów trzeba miec szacunek. Bo bez tego strata jest waszego czasu. Jeszcze raz polecam - poznacie tam wszystko czego was nie nauczą gdzie indziej.  Pozdrawiam 'FILIP'”

Krzysio

„Po trzydziestu latach pieszej tułaczki po świecie, przestałem wierzyć, że kiedykolwiek będzie mi się chciało sensownie podejść do zrobienia prawa jazdy. Dlatego zrobienie kursu traktowałem poniekąd jako eksperyment, który musiałem wykonać z prywatnej konieczności. Ekipa z Motorat sprawiła, że wszelkie wątpliwości odeszły w cień i po ciekawych wykładach i jazdach w przyjemnej atmosferze, już za pierwszym razem zdałem egzamin i bez wątpliwości w swoje umiejętności wyjadę w trasę. Wielkie dzięki dla Rafała, Angeli, Remika, Jarka (w szczególności) i całej reszty!”

Kasper

„Gorąco polecam! Super instruktorzy, atmosfera i poziom zajęć. Pozdrawiam całą ekipę MotoRat :D”

Delmator

„Klasa sama w sobie podwyższenie kategorii z A2 na A zdane za pierwszym razem ;D”

Pablito

„Zdałem za pierwszym razem. Polecam tą szkołę . Ta i żadna inna. Dzięki chłopaki:-)”

Łukasz Zwierzyński

„Gdy się zapisałem moim celem było nauczenie się schematu egzaminu na kat. A i zdobycie uprawnień. Wtedy wydawało mi się, że umiem już jeździć. Teraz mogę powiedzieć, że to nie jest szkoła ucząca schematu zdawania Prawa Jady a ucząca jazdy na motocyklu. Dzięki temu kursowi można naprawdę szerzej zrozumieć jakie prawa rządzą motocyklem, na co można sobie pozwolić i czego należy unikać. Efektem uboczny było zdanie egzaminu za pierwszym razem. Gorąco polecam! ”

Marzena

„Najlepsza szkoła do jakiej można trafić. Instruktorzy z pasją, zaangażowaniem, ogromnym pokładem cierpliwości. Niesamowite podejście do kursanta i co najważniejsze do każdego podchodzą indywidualnie. Atmosfera na każdych zajęciach/jazdach była genialna co sprawiało, ze nie mogłam doczekać się następnych zajęć :) W MotoRat nauczysz się udzielać pierwszej pomocy i przede wszystkim jeździć, a nie tylko zdać egzamin. Mało kto potrafi tak dobrze przekazać swoją wiedzę. Gorąco polecam !!!! Pozdrawiam”

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane
loader Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy
X